середа, 25 лютого 2015 р.

Цікаве студентське життя

Щорічно викладачі профільних дисциплін Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу проводять цікаві заходу, щоб підвищити зацікавленість студентів в обраній професії, зміцнити теоретичні знання на практиці.
З цією метою 4 лютого члени циклової комісії обліково-фінансових дисциплін Жуган Ж.О. та Підмогильна С.П. провели конкурс «Юний бухгалтер» серед студентів ІІІ курсу – учасників «Баланс-клубу» коледжу. У журі цього змагання педагоги запросили регіонального представника газети «Все про бухгалтерський облік» Анісім Людмилу Миколаївну. Адже хто, як не вона, краще знає про зміни, які постійно відбуваються в бухгалтерському світі.

Учасники конкурсу в кожному завданні демонстрували ґрунтовні знання з дисциплін фахового спрямування, адже необхідно було скласти і оформити бухгалтерські документи, зареєструвати податкову накладну, сформувати проведення щодо руху товару в магазині, враховуючи торгову націнку, відобразити собівартість реалізованої продукції, провести переоцінку та списання деяких товарів. Отже, без міцних знань та відпрацьованих на практичних заняттях навичок перемогти в цьому змаганні було б складно. Та наші юні бухгалтери здолали всі перешкоди на шляху до омріяної перемоги. Але найкращою стала студентка ІІІ курсу групи Б-301 Дашутіна Анастасія.Крім конкурсних завдань, запрошена гостя провела посвячення членів «Баланс-клубу» в бухгалтери, при цьому кожний учасник отримав персональний сертифікат та подарунки від газети «Все про бухгалтерський облік».

  Час проминув непомітно, швидко закінчилися конкурси, але невимушене спілкування випускників коледжу з фахівцями своєї справи спонукатиме студентів краще опановувати свою професію, слідкувати за змінами в законодавстві щодо бухгалтерського обліку, розуміти престижність та суспільну значимість обраної спеціальності. Тож можна з упевненістю сказати, що викладачі ХКЕПК підготували гідну зміну юних бухгалтерів для роботи на підприємствах будь-якої сфери діяльності та форми власності.

Немає коментарів:

Дописати коментар