четвер, 17 вересня 2015 р.

Наша перша перемога

Першого вересня по всій Україні пролунав перший дзвоник. Ця подія стала особливою не лише для тисяч школярів і студентської молоді, а й для моєї  рідної  групи  П-291, оскільки ми стали кращими студентами  Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу за показниками успішності у минулому навчальному році.
На урочистій лінійці  було оголошено цю приємну новину, а наша група  нагороджена Подякою та Почесною грамотою. Крім того, ми отримали ще один сюрприз від коледжу – смачні подарунки та можливість весело провести час у студентському кафе.


Час пролетів непомітно…Спочатку нас пригощали  різноманітною смакотою, а далі – культурна програма: ігри, веселощі, тепле, доброзичливе спілкування . Ми обмінювалися спогадами і враженнями (адже так довго не бачилися – ціле літо), обговорювали свої плани та мрії на цей навчальний рік.
Помітили: коледж здружив нас, ми стали більш згуртованими, почали розуміти одне одного з напівслова. Нам цікаво проводити дозвілля разом. Тепер мріємо поїхати всією групою в історико-розважальний  комплекс  «Зелені хутори Таврії». Я впевнений, що після цієї екскурсії нас точно можна буде назвати однією дружною сім’єю, хоча ми й так всі як брати і сестри.


Від імені студентів нашої групи хочу подякувати директору та  адміністрації коледжу за приємні подарунки та небайдуже ставлення до наших прагнень і досягнень. Ми вдячні керівнику групи Карпенко Олені Сергіївні, яка  доклала  максимум зусиль для того, щоб гуртувати колектив для досягнення  якнайкращих результатів. Спасибі Вам, шановні викладачі коледжу, за нелегку працю і безцінні знання, які передаєте нам кожного дня.
Мені хочеться вірити, що цього навчального року наша група знову стане кращою, але тепер не тільки за показниками успішності навчання, а за всіма критеріями. Принаймні  ми цього будемо прагнути! Адже зупинитися на досягнутому – значить перестати самовдосконалюватися. А в наші плани це не входить!


Денис Демидов, студент групи П-291

Немає коментарів:

Дописати коментар