пʼятниця, 1 червня 2018 р.

Технологічна практика вражає своїми успіхами!


Студенти випускних груп спеціальностей «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування» здійснили перші кроки в майбутнє професійне життя.Випускники коледжу були направлені для проходження практики на підприємства, організації, банки міста та області.


Базами практики для фахівців фінансів обрано: ПАТ  «Райффайзен Банк Аваль», ПАТ КБ «Приватбанк», ПАТ «Державний Ощадний Банк України», ПАТ КБ «Альфабанк», ПАТ «ПУМБ».


Майбутні фахівці з обліку та податків потрапили на підприємства різних форм власності і галузей народного господарства: Центральний ринок, Супермаркет Україна, ТОВ «Херсонська автомобільна школа», Міськводоканал, ТОВ «Центр Херсон», ПП «Родинний затишок», Херсонська міська клінічна лікарня ім..Афанасія і Ольги Тропіних, Станіславське ССТ, СВК ім. Горького, Чаплинське ССТ.


Приємно, що роки навчання не пройшли даремно і вже з перших днів випускникам запропонували стажуватися на своєму першому робочому місці.


Добре вже сьогодні знати, що ти вже працевлаштований і відчувати впевненість у завтрашньому дні а тим паче, що це тільки початок життя, кар'єри і успішного майбутнього!Майбутні бухгалтери, економісти, фінансисти та керівники!

Немає коментарів:

Дописати коментар