неділя, 10 червня 2018 р.

Ділова гра з виробничої практики


Час работы научит больше, 
чем день объяснения.
Жан-Жак Руссо

14 червня 2018 року закінчується виробнича практика у студентів-випускників спеціальності «Право», яку вони проходять  у сучасних юридичних відділах підприємств, установ, організацій, органах поліції, юстиції, нотаріату, адвокатури. Так, як студенти побували вже на робочих місцях юриста і закріпили практичні навички з права, які вони здобули у коледжі, для них організовано ділову гру з виробничої практики.

На захід- ділову гру завітали гості: Марчук Олена Вікторівна – начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти у Головному територіальному управлінні юстиції в Херсонській області та Бурдюг Тетяна Миколаївна – головний спеціаліст.

В рамках ділової гри студенти розділені на три юридичні фірми, до складу яких входять керівник, юрисконсульти та клієнти.

У першому завданні ділової гри студентам необхідно вирішити практичні ситуації, з якими до них зверталися клієнти. Так, вирішувалися питання підстав розірвання шлюбу, новацій нарахувань та сплати аліментів, оформлення боргових зобов’язань за рахунок заробітної плати, захист прав споживачів, істотні умови трудового договору та контракту.


Наступне завдання ще цікавішим виявилося для наших працівників юридичних фірм, адже проблемні практичні ситуації студенти готували вдома самостійно, на основі зібраних матеріалів. Практиканти звернули особливу увагу на велику кількість звернень до Державної виконавчої служби щодо прострочення сплати аліментів, неправомірності нарахувань відсотків по кредитам. Студенти, які проходять практику у поліції поділилися враженнями щодо таких кримінальних справ.

Керівник юридичної фірми №3 -  Євдомаха Єлизавета, яка проходить виробничу практику в ТОВ «Гермес Таврії» задала ситуацію щодо правильності притягнення до відповідальності торговельного представника. А ще Єлизавета наголосила про важливість економіки для професійної діяльності юриста, так як на даний момент приймає участь у оформленні документів щодо службового розслідування щодо розкрадань на робочому місці.

У ході всієї ділової гри експерти надавали правову оцінку відповідей та надавали практичні коментарі.

Так, за результатами виконаних завдань, кращою юридичної фірмою є юридична фірма №3 (керівник Євдомаха Єлизавета), кращим юрисконсультом – Бєляєва Катерина.


По закінченню працівники органів юстиції звернули увагу на важливість якісного проходження практики та високий практичний рівень студентів четвертого курсу правознавчого відділення.


Вітаємо переможців і бажаємо успіхів у професійному житті юриста!!!

Викладач 
Вікторія Анатоліївна Унчикова

Немає коментарів:

Дописати коментар