субота, 2 червня 2018 р.

Екскурс з теорії держави і права


 Нещодавно серед студентів другого курсу правознавчого відділення відбувся захист курсових робіт з  дисципліни «Теорія держави і права». Студенти з великою відповідальністю віднеслися до написання курсових проектів, адже розуміють важливість даної дисципліни для професійної діяльності юриста. А як на Вашу думку, навіщо вивчати теорію держави і права?

 На дане запитання відповідає студентка четвертого курсу правознавчого відділення, яка на даний момент проходить практику у Дніпровському відділі Державної виконавчої служби:

 «Звичайно, у коледжі нам багато розповідали про важливість знань з теорії держави і права, а проходячи виробничу практику у приватного адвоката я це засвоїла на всі сто відсотків. Так, наприклад до мене як майбутнього адвоката звернувся клієнт за допомогою. І як я зможу надати йому професійну консультацію, якщо не буду знати галузі права, наприклад трудове, цивільне, адміністративне, кримінальне право.»

 Підтверджує важливість знань з теорії держави і права, випускниця коледжу 2013 року Боровіченко Юлія, яка на даний момент працює помічником приватного нотаріуса:


 «Ще навчаючись у коледжі, я оволоділа фундаментальними знаннями щодо поняття правовідносин, договірних зобов'язань. Працюючи у сфері нотаріату я закріпила це на практиці, адже кожного дня складаю проекти договорів і надаю їм правову оцінку.»

 У ході захисту курсових робіт, студенти намагалися показати важливість саме своєї теми і рівень підготовки їх дослідження. Студенти з особливою цікавістю слухали свої презентаційні проекти, адже у них містилося дуже багато цікавих фактів.

А чи знаєте Ви:
1.Хто був прихильником патріархальної теорії виникнення держави?



2.Хто був засновником теорії природного права?




Готуючись до захисту курсових робіт студенти груп розроблювали різного роду презентаційні проекти. Так. Наприклад, Пацалай Аліна- студентка групи П-291 провела опитування серед мешканців гуртожитку на тему: «Що Ви розумієте під поняттям «право»»?.Результати опитування були оформлені у вигляді відео.


Студентка групи П-292 Сальник Альона опрацьовувавши тему «Законодавча влада в ситемі державної влади» розробила буклет про особливості діяльності Верховної ради України.




Для студентів груп П-291, П-292 це була перша курсова робота і вони зрозуміли, що це дослідження над яким потрібно працювати з великою відповідальністю.

Побажаємо студентам успіхів у подальшому навчанні!!

Вікторія Анатоліївна Унчикова

Немає коментарів:

Дописати коментар