вівторок, 8 жовтня 2019 р.

Випускники вітають майбутніх юристів


Салова Елеонора
Адвокат по економічним злочинам, старший юрист АО «Ader Haber», перший заступник голови Координаційної ради молодих юристів при Міністерстві юстиції України, член комітету НААУ по міжнародним відносинам – робота з Інтерполом, член International Compiance Association

Кожен із Вас зовсім скоро почне будувати свою кар’єру. Цей шлях буде складатися з підйоиів, падінь і складних, але цікавих справ. Беріть все, що можете від занять – це Ваш капітал і фундамент. Вітаю Вас з професійним святом, будьте гідними юристами, які зможуть змінювати країну на краще, завдяки високим стандартам надання юридичної допомоги, чесності та справедливості.ДОВБНЯ ВАЛЕРІЯ
Помічник адвоката, випускниця 2018 року
Шановні майбутні правознавці! Вітаю Вас з Днем юриста! Хочу Вам побажати міцного здоров’я, сімейного затишку, нехай чиста совість та власна гідність  супроводжує на професійному шляху, а тепло, щирість, віра і кохання – у сімейному житті!!!


ЛИСЕНКО КАТЕРИНА
Секретар судового засідання Херсонського міського суду, випускниця 2017 року
Шановні студенти ХКЕПК, а саме студенти спеціальності «Право», хочу привітати Вас зі святом – Днем юриста! Незабаром Ви станете професійними адвокатами, суддями, прокурорами, нотаріусами, юрисконсультами і будете служити Феміді, виконувати громадянський обов’язок перед державою! В цей день хочу побажати Вам бути вірними своїй професії, нехай вистачає сил та енергії  для досягнення мети і найкращих результатів у роботі. Нехай у душі не згасає почуття самореалізації, впевненості у своєму майбутньому. Будьте цілеспрямованими, терплячими, коли виникають труднощі в роботі. Нехай удача завжди буде з Вами!


Сергієнко Ольга
Спеціаліст Дніпровського відділу РАЦСУ, випускниця 2019 року
Шановні юристи! Щиросердечно вітаю Вас із професійним святом – Днем юриста! Це свято людей, які своїм словом і ділом мають стверджувати недоторканність конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів. Фах юриста набуває все більшого авторитету в державі. Ваш вибір професії – це вибір шляху відповідальності, справедливості, відданості, цілеспрямованості. Нехай Ваші професійні зусилля будуть винагороджені повагою і довірою громадян, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх конституційних прав і свобод. Щиро зичу Вам здоров’я, добробуту, щастя й удачі, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній і громадській діяльності для  процвітання нашої України.


Кутузова Аліна
Секретар судового засідання Херсонського апеляційного суду, випускниця 2017 року
З Днем юриста! Ви обрали одну із найскладніших професій! Виконання і захист законів всієї держави – це лише вершина айсбергу. Вся суть цієї професії у пошукі істини, слідування совісті і встановлення правди. Бажаю вам реалізувати себе в якості хороших спеціалістів і професіоналів, які досконало знають свою справу. Дійте справедливо, по совісті і на благо інших!!!


Дубовенко Юлія
Юрисконсульт швидкої медичної допомоги, випускниця 2014 року
Дорогі майбутні юристи нашого коледжу! Я вітаю Вас із професійним святом. Бажаю і з легкістю вирішувати будь-які питання заради допомоги іншим. Не втрачати ентузіазму і зацікавленості у вибраній професії, а також стати достойним, впевненим, сильним, відповідальним, а головне – успішним юристом! Зі святом!!!


Казанджий Ірина
Помічник адвоката, випускниця 2016 року
Шановні студенти, майбутні кваліфіковані фахівці в галузі права та служителі Феміди!  Вітаю Вас із професійним святом – Днем юриста!  Ви обрали дуже престижну й відповідальну професію. Бути юристом нелегко, адже скільки поваги й честі принесе Вам ця робота! 
Бажаю Вам успіхів на професійному шляху, задоволення й натхнення від улюбленої роботи, а також креативу, ентузіазму, оптимізму, бадьорості духу, найміцніших сил та професійної наполегливості! Залишайтесь вірними своєму обов’язку відстоювати справедливість! 


Лепська Аліна
Старший державний виконавець, випускниця 2013 року
Шановні майбутні служителі закону! Сердечно вітаю Вас із професійним святом – Днем юриста! Твердо вірю, що високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності, допоможуть Вам завжди бути на висоті. Бажаю Вам успіхів у зміцненні законності та правопорядку!!!


Теленик Оксана Ігорівна
Прес-секретар Херсонського міського суду, випускниця коледжу 2009 року
Вітаю з професійним святом – Днем юриста!
День юриста – це свято тих, хто вносить свій безпосередній і непосильний внесок у розбудову незалежної та демократичної держави – науковців та практиків, яким належить видатне місце в формуванні правової культури.
Щиро зичу Вам міцного здоров’я, злагоди, невичерпної енергії, наснаги в навчанні й успіхів у благородній справі утвердження ідей верховенства права, справедливості, гуманізму і добра!


Осипенко Василь
Начальник відділення соціально-психологічної служби виправної колонії, випускник 2017 року
Шановні майбутні юристи Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу, прийміть найщиріщі вітання з професійним святом. Бажаю, щоб Ваші очі і серце були такі ж сліпі, як у богині правосуддя Феміди, так як Ви керуєтеся законами, а не почуттями. Нехай Вашими вірними супутниками стануть об’єктивність, здоровий глузд, послідовність, логічність і удача!

Коледж завжди підтримує тісний зв'язок із випускниками, радіє їх перемогам, життєвим і професійним досягненням! Але саме головне, що всі вони порядні і чесні юристи, добрі і чуйні. Адже людяність цінується понад усе!

Викладач В.А.Унчикова

Немає коментарів:

Опублікувати коментар