пʼятниця, 6 березня 2020 р.

Працювати за фахом ще навчаючись – просто!


Під час навчання у коледжі перед студентами відкривається ряд можливостей: оволодіти практичними вміннями та навичками, поглибити свої знання зі спеціальних дисциплін, реалізувати себе у професійній діяльності.


Вступаючи до коледжу, наші студенти чітко розуміють – потрібно працювати над собою постійно.
Так, студентка четвертого курсу правознавчого відділення Нюнько Аліна з власного досвіду переконалася, що саме навчання у ХКЕПК відкриває широкі можливості в реалізації себе у майбутній професії.
Аліна навчалася у Надеждівській ЗОШ (Чаплинський район)  на «відмінно».  Ще у школі улюбленими предметами були історія та правознавство. Тому, долю свою вирішила пов’язати із дуже відповідальною професією – юрист.
Хто такий юрист? Це не тільки особа, яка допоможе захистити порушені права, знає тонкощі законодавства, спеціаліст, який надасть юридичну життєву пораду, проживе ваш біль, проблему як свою.
У коледжі особливу увагу приділяють формуванню практичних навичок, тому Аліна ще на третьому курсі вирішила спробувати себе у ролі юрисконсульта ТОВ «Юридичне бюро «Канон».
Така можливість пропонується багатьом перспективним студентам. Відмінниця юридичного факультету відчула у собі сили не тільки продовжувати навчання, а йти працювати за фахом. А чи достатньо знань для такої посади? Наших студентів із задоволенням запрошують роботодавці , адже майбутні юристи вивчають всі галузі права. Тому,  ґрунтовні знання з дисциплін «Цивільне та сімейне право», «Господарське право», «Діловодство в юридичній практиці» дозволяють вже працювати.
Нюнько Аліна на робочому місці юрисконсульта чітко усвідомлює, що даний досвід допоможе їй реалізувати себе у майбутньому. Адже, наприклад, щоб стати суддею, потрібно мати не тільки відповідні знання, досвід, потрібно вміти чути проблеми і законодавчо їх вирішувати.
Аліна з теплотою згадує кожне заняття у коледжі, адже кожна лекція, семінарське, практичне заняття формує майбутнього фахівця. Потрібно постійно виступати, вміти висловлювати і відстоювати свою точку зору, переконати опонента у своїй позиції. Всі ці якості виховує економіко-правовий коледж.


Побажаємо успіхів Аліні у подальшій професійній сфері, а всім іншим студентам – вчитися, оволодівати практичними навичками і реалізовувати всі можливості, які надає коледж.
Викладач В. А. Унчикова

Немає коментарів:

Дописати коментар