середа, 8 липня 2020 р.

Поради випускникам шкіл… Як обрати заклад освітиПісля закінчення школи кожен випускник замислюється над тим, до якого закладу освіти  подати документи.

І це правильно, бо до такого важливого питання потрібно віднестися з усією відповідальністю, адже у ньому пройдуть роки навчання та «золота» частина життя – юність. І, найголовніше, престижність закладу відіграє важливу роль при працевлаштуванні.

Тому декілька основних порад при виборі закладу освіти:

Ø    Зверніть увагу на те, скільки років існує установа, адже чим довше, тим краще. До речі, Херсонський кооперативний економіко-правовий коледж  на ринку освітніх послуг вже більше 90 років.

Ø    Обов’язково огляньте матеріально-технічну базу, адже рівень підготовки майбутнього фахівця залежить саме від неї. Для цього необхідно завітати до освітньої установи та оглянути аудиторії, наявність комп’ютерних класів та їх кількість, виробничих аудиторій тощо. Для прикладу: у Херсонському кооперативному економіко-правовому коледжі багато аудиторій з мультимедійним обладнанням, комп’ютерних аудиторій, оновлених сучасними ПЕОМ. Можна цілковито стверджувати, що комп’ютерне забезпечення на студентів у ХКЕПК на високому рівні. У теперішній час, активного та  стрімкого переходу на он-лайн  технології  як у навчанні, так і у бізнесі, такий показник оцінки навчального закладу є чи не найголовнішим.

Ø    Ще одним найважливішим показником при виборі закладу освіти є відгуки роботодавців. Рекомендуємо на сайтах закладів вищої освіти переглянути відгуки роботодавців. Наприклад, на сайті Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу є вкладка «ДЛЯ РОБОТОДАВЦІВ», у якій містяться існуючі відгуки від роботодавців про студентів та випускників коледжу, а також розділ «Наші випускники» 

Ø    Зверніть особливу увагу на те, чи надає можливість працевлаштування обраний заклад освіти. Випускників Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу роботодавці запрошують на роботу ще під час проходження практики, яку їм забезпечує коледж.  Ми маємо найкращі бази практики: Місцевий, Апеляційний та Господарський суди Херсонської області, Херсонська митниця, Торгово-промислова палата, АТ «Райффайзен Банк Аваль», «Ощадбанк», ТЦ «Епіцентр», «Нова Лінія», готельно-ресторанні комплекси «Панорама», «Бордо», ресторани «Ностальжи», «Пан Атаман», «Мішель». 

Ø    Найголовнішою метою функціонування будь-якого закладу освіти є створення високоякісного кваліфікованого конкурентоспроможного фахівця, який буде затребуваним на ринку праці.

Ø    Важливою умовою для адаптації випускника до майбутньої професії, в тому числі, й до майбутньої роботи є  індивідуальний підхід, який забезпечують освітні установи. У Херсонському кооперативному економіко-правовому коледжі пристосування до індивідуальних потреб вступника та максимальне узгодження їх з освітньою програмою здійснюється  через індивідуальні заняття, додаткові безкоштовні консультації, застосування інтерактивних технологій та методів під час навчання, робота у групах та індивідуальна робота, участь у майстер-класах, залученні до науково-пошукових роботі тощо. Такий підхід дозволяє підтягнутися студентам зі слабким рівнем знань та розвиватися студентам з високим рівнем знань, тобто, вирівнює рівень знань та вмінь студентів та надає їм додаткові переваги при працевлаштуванні.  Більшість наших випускників продовжує навчання за скороченим терміном у Полтавському університеті економіки і торгівлі на базі коледжу. Можливість здобути  ступені  бакалавра і магістра рівнем бакалавра і магістра в рідних стінах є суттєвою перевагою! Адже майже 90% наших випускників працюють в державних установах, на підприємствах різних форм власності міста та області.

 

 

                                                                       Викладач Ірина Яшина


Немає коментарів:

Опублікувати коментар