15 жовтня 2020

Посвята в юристи


Для вчителя немає кращого досягнення, ніж успіхи його учнів. Кожен вихованець ХКЕПК – частина дружньої студентської родини.

З нагоди святкування Дня юриста, майбутні юристи познайомилися із випускницею коледжу 2012 року – Лепською Аліною, яка на даний момент займає посаду заступника начальника відділу – завідувача сектору стягнення відділу реструктуризації заборгованості Херсонського обласного  управління АТ «Ощадбанк».

Аліна пригадала студентські роки у коледжі, адже завжди все встигала: відмінно навчалася, мала багато друзів, активно займалася громадською діяльністю. Кожне заняття викликало багато вражень, адже навчатися у ХКЕПК -  цікаво і престижно. Саме під час вивчення дисципліни «Державна виконавча служба», Аліна чітко зрозуміла – в майбутньому бажає працювати державним виконавцем. Ця мрія здійснилася! Проте, випускниця коледжу не зупиняється на досягнутому і вирішує спробувати себе у іншій сфері – робота у фінансовій установі. Саме, працюючи юристом у банку, Аліна зрозуміла, що зробила правильний вибір, обравши юриспруденцію.

Також, Лепська Аліна привітала майбутніх правників із Днем юриста і як традиційно, в цей день у коледжі проводиться посвята в юристи.

Цього року, посвята юристів  проводилася у незвичній формі – онлайн.

Так, спочатку майбутнім служителям Феміди  необхідно було відгадати, яка професія юриста зображена на фото. Відповіді звучали різноманітні: юрисконсульт, адвокат, слідчий, поліцейський, нотаріус тощо.


Особливо зосередили увагу студенти на наступному завданні «Чути», адже  їм було запропоновано прослухати юридичні терміни, які понівечені звуком. Майбутнім юристам вдалося почути наступні поняття: держава, право, громадянин, омбудсмен.

Далі на першокурсників правознавчого відділення чекав сюрприз – музична пауза від Ковтунюк Надії, студентки другого курсу.

Наприкінці, перед студентами постало завдання «Говорити». Так, майбутнім правникам необхідно було прочитати зашифрований текст.  Варіант: «Ypuct se pokluk sul iznan. Butu ypuctom znachit zutu svoeq profesiey. Yspihiv vam!». Якщо відгадали, рухаємося далі.


Юрист повинен бути в першу чергу відповідальний, проживати проблему клієнта, як власну. Лепська Аліна побажала майбутнім юристам великих успіхів, адже професія, яку обрали першокурсники дуже непроста, але цікава, перспективна та багатоаспектна водночас.


І вже традиційно, наприкінці заходу, майбутні юристи оголошують клятви, а отже усвідомлюють, що стали на шлях для досягнення своїх професійних цілей, мрій.

Давайте разом побажаємо майбутнім юристам йти впевненими кроками до своєї мети, любити свою професію. Нехай кожне заняття стане фундаментальним у формуванні майбутнього професіонала, а студентські роки у коледжі – незабутніми!

Унчикова Вікторія Анатоліївна

Немає коментарів:

Опублікувати коментар