06 жовтня 2020

Онлайн-зустріч із поліцейськими

Вже стало доброю традицією у коледжі знайомити студентів із особливостями професії, яку вони обрали. Адже майбутні юристи, які навчаються у ХКЕПК – цілеспрямовані, амбіційні, мають бажання досягти кар’єрного росту у юриспруденції.

Тому, для студентів другого і четвертого курсів організовано онлайн-зустріч із представниками патрульної поліції.

Так, Олена Вахтель розповіла майбутнім юристам  про тонкощі роботи патрульного.  І як виявилося, дуже багато дівчат охоче займаються такою нелегкою справою. Запитаєте, чому? Дівчата відчувають всю серйозність і  відповідальність професії, є спортивно загартованими і саме головне – мають прагнення і сили  бути на варті закону і дотримання правопорядку.

Студенти четвертого курсу правознавчого відділення охоче цікавилися вимогами щодо вступу до лав патрульної поліції.

Які ж вимоги до кандидата на посаду поліцейського патрульної поліції?

1. громадянство України;

2. вільне володіння українською мовою;

3. вік від 18 до 40 років;

4. повна загальна середня або вища освіта;

5. наявність посвідчення водія категорії В (або готовність отримати водійські права до початку роботи).

Зустріч виявилася настільки цікавою і корисною, що студенти другого курсу вже почали уявляти себе майбутніми поліцейськими, формували сучасні портрети себе як майбутніх спеціалістів.

Не осторонь залишилися ще і теми адміністративної відповідальності.  Так, Антон Вах розповів про адміністративні стягнення за тютюнопаління. Для студентів взагалі стало новиною, що звичайний кальян є у 100 разів більше небезпечним  ніж цигарка.  На реальних прикладах майбутні юристи розбирали практичні ситуації щодо притягнення неповнолітніх до адміністративної відповідальності.

Працівники патрульної поліції вже мають великий практичний досвід проведення зустрічей  такого формату. Бесіда проходила у невимушеній теплій атмосфері і у студентів не вщухали запитання.

Уявіть собі, кожного дня поліцейський ризикує власним життям задля нашої безпеки та спокою. Професія цікава  і складна водночас. 

Багато наших випускників працюють поліцейськими, а Одіноченко Денис, Іващенко Максим, Бобир Олександр, Попік Єлизавета є гордістю Херсонської патрульної поліції, і прикладом для багатьох наших студентів – адже в житті не складно досягти професійного успіху завдяки наполегливості, чесності, відповідальності.

Побажаємо кожному студенту професійно зрости у ХКЕПК, адже кожен випускник – це гордість коледжу.

Вікторія Унчикова

Немає коментарів:

Опублікувати коментар