26 березня 2013

Міс Таврія – 2013Володаркою титулу  «Міс Таврія – 2013» стала студентка ІІІ  курсу спеціальності «Правознавство»  Херсонського кооперативного економіко – правового коледжу – Довгань Ольга.
       Вродлива  й цілеспрямована дівчина у майбутньому мріє стати юристом, щоб змінити світ на краще, зробити його справедливим і безпечним для життя людей. Для того, щоб відповідати професійному рівню, Ольга наполегливо й старанно  вивчає чинне законодавство, Конституцію України, цивільне, трудове, кримінальне, фінансове, адміністративне право. Але, крім навчання, прагне удосконалення й самореалізації.
         З цією метою дівчина й брала участь у конкурсі «Міс Таврія – 2013». Цей захід став своєрідною перевіркою  не лише зовнішньої  вроди, а й перевіркою внутрішньої краси, працелюбності, толерантності, доброзичливості, комунікабельності, великодушності.
      У той же час, це була  й можливість показати свої кулінарні здібності (потрібно було власноруч приготувати страву); розкрити свій талант (до речі, Ольга обрала поетичне читання); відкрити людям свої комунікативні навички; продемонструвати вміння швидко адаптуватися, працювати в команді, залишаючись при цьому щирою, відкритою, життєрадісною і по – справжньому чарівною.
      Надзвичайно цікавими були конкурси цьогорічного шоу. Кожен із них відповідав певній  темі, мав свій музичний супровід та був втіленням оригінальної режисерської задумки.
      Запам’яталося  і учасницям, і глядачам, оповите в серпанок блакиті, представлення; танцювальне дефілювання в купальниках на морську тему; інтелектуальний конкурс;  показ модної колекції хутряних виробів; заключний вихід  у вечірніх сукнях; і, звичайно, найхвилюючіша мить -   оголошення переможців та церемонія нагородження учасниць конкурсу.
       На очах у Ольги – і сльози, і неймовірна радість, і море емоцій. Так, здійснилася її мрія – у конкурсі краси «Міс Таврія -2013» вона стала переможницею.
        Хочеться вірити, що у майбутньому Ольга здолає і вершину юриспруденції, отримавши глибокі теоретичні знання й практичні навички в коледжі.


Немає коментарів:

Дописати коментар