21 лютого 2014

Херсонський кооперативний економіко-правовий коледж на гостині у ЗОШ №43

13 лютого 2014 року на базі ЗОШ №43 Херсонської міської ради викладачі та студенти Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу організували та  провели турнір «Українська мозаїка» серед учнів 8-11 класів .
До конкурсної  програми було підібрано цікаві запитання з історії та культури України. За перемогу боролися шість команд: «Імпульс», «Зарозумілі черв’ячки», «3х3», «Олімпійці», «Еврика» та «Ерудити».
Перший (командний) тур вимагав від учасників за одну хвилину знайти відповідь на певне запитання. Учні згадали традиції українського народу, особливості культури Херсонщини, визначних діячів нашої країни. Найбільше  усім сподобалися  запитання, що стосувались доби козацтва. Протягом запеклої інтелектуальної боротьби  учасники конкурсу і знання свої проявили, і здібності розкрили.

Переможцями стали гравці команди «Імпульс»: Білоусова Я., Янчук Я., Остаховський О.,Татарінов Д.,Равлюк О.,Ничипорук М.!
Друге місце посіли команди «Олімпійці» та «Евріка», почесне третє місце - учні команди «3х3»!
Протягом другого (індивідуального) туру учасники показали своє вміння розгадувати загадки. Таким чином було обрано вісім найактивніших, серед яких і проводився конкурс, що передбачав запитання з історії України.
В цьому змаганні абсолютну перемогу здобув Мельниченко Дмитро (команда «Еврика»)! 
Турнір «Українська мозаїка» показав, що молодь Херсонщини знає та поважає культуру Батьківщини, звичаї і традиції свого народу. Вразили ентузіазм, активність учасників, вміння працювати згуртовано.
Вітаємо всі команди, і  сподіваємося, що кожен здобув для себе нові знання  й  отримав задоволення від гри!   
Марія Корнієцька,

студентка групи БМ-191 
Немає коментарів:

Дописати коментар