11 грудня 2014

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Щороку 1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У цей день людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя несе ця глобальна проблема.
Відзначали його і студенти коледжу. Разом з викладачами кафедри обліково-фінансових дисциплін було проведено флеш-моб  на підтримку ВІЛ-позитивних та хворих на СНІД. Як відомо, символом надії всього людства на майбутнє без СНІДу стала червона стрічка у вигляді перевернутої букви V, її з 2000 року носять активісти, а 1 грудня всі прогресивно налаштовані люди. Тому студенти та викладачі розгорнули перед коледжем довгу червону стрічку та зробили з неї символ підтримки ВІЛ-позитивних людей та хворих на СНІД.
В той же день була проведена виховна година «Щоб жити – треба знати» із запрошенням співробітника ХОБФ «Мангуст» Тарасової Олени Анатоліївни – психолога, соціального працівника. Під час заходу було наголошено, що кожен може зробити свій внесок у боротьбу з ВІЛ / СНІД, якщо не буде зневажливо ставитися до свого здоров'я.
Проведені заходи змусили всіх присутніх глибоко замислитися про загрозу існуванню людства та усвідомити особисту відповідальність як за власне здоров'я, так і за здоров'я своїх близьких.

Немає коментарів:

Дописати коментар