12 травня 2015

Старим речам – нове життя!

Усі знають знамениту фразу: ніщо не може існувати вічно… Але іноді буває, що стару річ, яка втратила свою привабливість, просто рука не піднімається викинути, бо вона улюблена. Викладачі циклової комісії товарознавчих дисциплін стверджують: не біда, адже старим речам можна не тільки дати нове життя, а ще й зекономити на купівлі нових.

Креативно підійшли до декорування старих горщиків для квітів студенти групи Ф-201. Вони взяли участь у проведенні майстер-класу «Мистецтво декорування горщиків», який організувала викладач Малініна Тетяна Олегівна. За допомогою матеріалів, які кожен із нас може знайти вдома, студенти виготовили справжні мистецькі витвори, виявивши при цьому неабияку фантазію. Заняття виявилося дуже захоплюючим, оскільки «поглинуло» не тільки «починаючих декораторів», а й їхнього керівника групи Піскун Ірину Петрівну. Зараз задекоровані горщики прикрашають одну з найкращих аудиторій коледжу.

Товарознавці другого курсу підхопили естафету і теж долучилися до проведення подібного майстер-класу, який проходив у гуртожитку. Керівник групи Т-201 Остапчук Наталя Альбінасівна запросила до участі у декоруванні горщиків усіх бажаючих.
Циклова комісія товарознавчих дисциплін запрошує й інші студентські групи навчатися декоруванню горщиків і прикрасити власноруч свої аудиторії.

Немає коментарів:

Дописати коментар