20 травня 2015

Ерудиція фахівця – шлях до успішної кар’єри

У рамках проведення тижня фахівця, організованого цикловою комісією обліково-фінансових  дисциплін, у Херсонському кооперативному економіко-правовому  коледжі  був  проведений  конкурс  на  визначення  кращого серед  кращих. У поєдинку за звання найерудованішого спеціаліста зійшлися студенти другого курсу -   команди  груп Ф-201, Ф-291, Б-201 та Б-291.


Виступом  учасників були вражені всі присутні, у тому числі і гості, які завітали на конкурсну програму.  Команди  добре підготувались, якнайкраще показали  свої вміння та знання. Не обійшлося без гумору, адже всі учасники яскраві та веселі особистості! Тому у залі панував веселий настрій. Не менше порадували і вболівальники, які у конкурсі для глядачів теж продемонстрували високий рівень фахової підготовки.


Із самого початку лідерство захопили  дві команди:  Ф-291 та Б-291. Їх ентузіазм та унікальність підкорили  усіх! Кожна  команда-учасниця прагнула перемоги, тому не хотіла втрачати перевагу над суперниками. Боротьба йшла серйозна, але напруги не відчувалося: у залі панувала атмосфера доброзичливої конкуренції.
Після конкурсної програми у всіх лишилося багато позитивних емоцій та вражень. Тому можна впевнено сказати: усе пройшло на найвищому рівні. Браво організаторам і, звичайно, командам!!!
Вітаємо переможців -  команду групи Ф-291! Так тримати!

Олена Ляшенко, студентка групи Б-291

Алла Сергазіна, викладач коледжу

Немає коментарів:

Дописати коментар