09 вересня 2015

Бути ресторатором – модно й престижно!

Студенти спеціальності «Ресторанне обслуговування» з цікавістю пізнають особливості  ресторанного сервісу, відвідуючи сучасні  заклади ресторанного господарства ТРЦ «Фабрика» м. Херсона.

Під час проходження навчальної практики «Вступ до фаху» для студентів – майбутніх рестораторів була організована екскурсія на ТРЦ «Фабрика» з відвідуванням різних типів ресторанів цього торговельного центру. Адміністратори закладів «Fоrsaж», «Basta Pasta», «Мамма Піца» розповідали студентам коледжу про  вимоги до працівників і правила обслуговування гостей. Після цієї екскурсії у молодих рестораторів зявився стимул краще навчатися і дізнаватися якомога більше про цю сферу діяльності.

Також до першокурсників спеціальності «Ресторанне обслуговування» завітали  випускники 2015 року:
1.      Ліщук Владислав – адміністратор кафе «Ведро гвоздей»:
 - Навчаючись у коледжі, я розумів, що моя професія ніколи не залишить мене без грошей. Проте я не розумів, наскільки відповідальна роль адміністратора у ресторанному бізнесі. Сьогодні ж упевнено можу сказати, що я - друга особа після директора, бо приймаю відповідальні рішення щодо обслуговування наших відвідувачів. Як адміністратор залу маю багато обов’язків і за все, що знаходиться та відбувається в кафе, несу особисту відповідальність. Тому хочу наголосити, що ця професія, окрім знань тонкощів ресторанної справи,  вимагає від фахівця організованості, високого рівня дисципліни та відповідальності.
2.      Петруняк Дар'я – адміністратор кафе «Бургер Сіті»:
- Обираючи цю спеціальність, я вже знала про те, що ресторанний бізнес - це моє покликання. Тому постійно цікавилася літературою з ресторанного обслуговування, відповідально ставилася до навчання, старанно готувалася до занять. І  завдяки цьому після закінчення коледжу одразу знайшла роботу в кафе  на посаді адміністратора.
Я вдячна директору коледжу та всім викладачам за їх клопітку працю, оскільки своїм сьогоднішнім успіхом я завдячую саме їм. Сьогодні я  продовжую навчання у  ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет  економіки і  торгівлі», заочний факультет якого відкрито на базі нашого коледжу.
А вам як студентам хочу побажати: ніколи не здаватися у важких ситуаціях, впевнено досягати поставлених цілей, прагнути до знань та залишатися собою. А як майбутнім фахівцям – відповідально ставитися до будь-якої справи, бо в коледжі створені всі умови для того, щоб ви змогли отримати ґрунтовні фахові знання і досягти кар’єрного успіху у ресторанній справі.

Немає коментарів:

Дописати коментар