09 вересня 2015

Ми – товарознавці, і це здорово!!!


На початку вересня студенти спеціальності «Товарознавство та комерційна діяльність» (спеціалізація «Товарознавство в митній справі»)  ознайомилися з майбутньою професією на заняттях з навчальної практики «Вступ до фаху».
На перше заняття до майбутніх товарознавців завітали випускники коледжу 2015 року: Очереднюк Н., Панасенко В. , Довбиш І., Хвостов М.


Зі слів Очереднюк Наталії «…три роки в коледжі промайнули як три дні, це був час успіхів, досягнень та розваг…».
Довбиш Ілона порадила студентам уважно слухати лекції, набиратися якомога більше знань, бо це дуже потрібно, щоб стати висококваліфікованим фахівцем.
Хвостов Микита порадив відповідально ставитися до навчання.
Крім того, наші випускники згадували про цікаве студентське життя, ділилися набутим досвідом, розповідали про власні досягнення вже поза стінами коледжу. Товарознавці розповіли про своє працевлаштування і вимоги, які висувають до них роботодавці.
 Наші випускники, завдяки отриманим знанням у коледжі, зараз працюють на сучасних торговельних підприємствах м.Херсона та Херсонської області, продовжують навчання у ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі».
Крім звичайних навчальних занять, студенти за допомогою тренінгу «Я-лідер» визначили, які якості притаманні справжньому керівнику, відчули себе справжніми фахівцями з оцінки якості продуктів харчування, брали участь у різних цікавих заходах.


Наочне знайомство з професією відбулося  під час  екскурсій на великі торговельні підприємства м. Херсона. Зокрема на ТРЦ «Фабрика» і  ТЦ «Епіцентр». Майбутнім товарознавцям відкрилися секрети торгівельної справи, вони побачили нові види торговельного обладнання,  незвичайну викладку товарів та рекламні засоби, що використовуються для стимулювання продажів. Їм розповіли про функціональні обов’язки товарознавця, керівника відділу, адміністратора торговельного залу та багато іншого.
            Після навчальної практики першокурсники зрозуміли, що товарознавець – це фахівець, який знає все про товари та їх якість, умови зберігання, особливості і ще багато того, що допоможе їм стати успішними і затребуваними на ринку праці.

Немає коментарів:

Дописати коментар