29 жовтня 2015

Свято «День Іменинника»

 День іменинника  відзначають практично всі групи коледжу. І не дивно, бо день народження – одне з найулюбленіших свят кожного з нас. Більше того, це «домашнє»  свято, яке приємно відзначати у колі близьких людей. А, як відомо, спільні справи згуртовують, здружують, дозволяють подивитися одне на одного з іншого боку. Тому відзначати день народження у затишному студентському кафе стало у Херсонському кооперативному економіко-правовому коледжі доброю традицією. Не виняток і студенти другого курсу  спеціальності «Ресторанне обслуговування», які  27 жовтня  вітали своїх одногрупників-іменинників.

 На свято запросили  учасників гуртка «Успішний ресторатор», які допомагали в його організації  й обслуговуванні: готували та подавали студентам чай, смачні рулети. Святкували весело та по-домашньому - з привітаннями й солодощами.  Спочатку  переглянули  яскраву, веселу презентацію з фотографіями іменинників та щирими  побажаннями одногрупників. Потім Веремеєва Римма та Сендецька Олександра співали в караоке, а їм охоче  підспівували інші студенти групи.


 Численні вітальні промови одногрупників, жарти, сміх, дружня атмосфера – це те, чим запам᾽ятався день іменинника кожному. Пройде не так багато часу – і вже інші студенти стануть «героями» подібного свята. Тому що добрі традиції повинні жити…


Ірина  Яшина, керівник групи  Р-291

Немає коментарів:

Дописати коментар