29 жовтня 2015

Поширення правових знань: рівний - рівному

 Діяльність клубу правознавців «Феміда»  Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу не обмежується заходами, проведеними у рідному навчальному закладі. Нещодавно студенти ХКЕПК побували у ЗОШ  №52 з презентацією та виховною бесідою, а незабаром зустрілися з учнями знову на спільному засіданні правових гуртків.    Учні  школи  отримали відеопоради  від  майбутніх юристів та викладачів коледжу, побачили відеорекламу клубу, що їх неабияк зацікавило. Студентка-третьокурсниця Ющенко Олена виступила з презентацією про шкоду паління, повідомивши  вражаючі  факти про курців.  Школярі були здивовані, дізнавшись, що чоловіки більш залежні від цигарок, ніж жінки.  Гончарова  Вікторія  підготувала для школярів  мультвікторину. Учні школи повинні були переглянути фрагмент мультфільму і  розповісти, яке право було порушене (адже на уроках правознавства вже вивчався відповідний матеріал). Проводити гру-вікторину допомагав Глушаков Володимир, роздаючи за правильні відповіді «фемідки».

 Наступним етапом гри став конкурс правових знань, де  учні відповідали на запитання у галузі юриспруденції. Школярі давали визначення поняттям  демократія, злочин, відповідальність, спадщина. Студенти, у свою чергу, підправляли відповіді, корегуючи їх відповідно до норм українського законодавства.

 Проведений  захід  став дуже пізнавальним для школярів і корисним для   учасників клубу правознавців «Феміда», адже це була чудова нагода   перевірити і вдосконалити свої знання, продемонструвати важливість та престижність професії юриста.  
 За підсумками конкурсної програми перемогу здобула  Хрущова Ольга,  назбиравши 17 «фемідок». Усі інші школярі отримали корисні практичні знання, а ще – приємні враження від конкурсної програми та спілкування зі студентами і викладачем коледжу. Приємно, що проведена зустріч допомогла учням зрозуміти природу суспільних відносин, та наскільки важливу роль відіграє в них право, а деяким школярам - визначитися із вибором професії на майбутнє.

Тімуш  Крістіна, голова клубу правознавців «Феміда»,
студентка  групи  П-301

Немає коментарів:

Дописати коментар