06 жовтня 2015

Екскурсія до Фонду соціального страхування

  
 Наприкінці вересня перед студентами Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу привітно відчинили двері працівники Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Гостей зустріла директор фонду – Гловацька Світлана Анатоліївна. Для майбутніх бухгалтерів і фінансистів була проведена цікава, змістовна та дуже повчальна лекція, яка, безперечно, допоможе їм у професійній діяльності. Гловацька С.А. поділилася зі студентами деякими секретами професії та тонкощами роботи ФСС з ТВП. 

  Не дивно, що відгуки про дану екскурсію були лише позитивними, ніхто не міг сказати, що щось не сподобалось, або було не цікаво. Усі, хто побував на лекції, дізналися багато корисного і з упевненістю говорять, що отримана інформація знадобиться їм у майбутньому.


  Екскурсія до Фонду соціального страхування ще раз переконала: студентам обов’язково слід поєднувати теорію з практикою. Тільки так може скластися повноцінне уявлення про обрану професію та її особливості, тільки за таких умов молоді спеціалісти, які прийдуть працювати на підприємства міста та області вже менш ніж через рік, зможуть швидко і впевнено адаптуватися до роботи. А старші наставники – викладачі, фахівці з досвідом роботи – завжди раді прийти на допомогу: навчити і підказати.

Олена Ляшенко, студентка групи Б-391
Немає коментарів:

Дописати коментар