09 жовтня 2015

Мій рідний край – Херсонщина!

Кожен із нас любить всій рідний край – землю, де народився. Свідомо чи підсвідомо, ми  линемо до нього думками, сумуємо, згадуємо у час розлуки. І не дивно, адже він завжди викликає теплі почуття  у нашому серці.


Нам пощастило народитися на Херсонщині - унікальній землі, перлині таврійського краю, багатій  історичним  минулим  та  пам’ятними місцями, сповненими  героїчної  і трудової слави. Чорне та Азовське море, Кам’янська та Олешківська Січ, озеро Сиваш,  славетний Дніпро, заповідна Асканія Нова, давні пам’ятки архітектури,  степи, що зберегли свою первозданну красу, неперевершена природа - усе це є неймовірно дорогим нашому серцю. Та й  самому  Херсону цієї осені виповнилося 237 років! Ми пишаємося нашим містом: таким молодим і сучасним, бо для історії це вік абсолютно юнацький!Так сталося, що день народження Херсона  майже  співпадає з Міжнародним днем туризму. Тому у Херсонському кооперативному економіко-правовому коледжі вирішили обєднати ці дві події і організували фотовернісаж «Херсонщина туристична». 


Студенти активно взялися до справи,  і дуже  швидко виставка  стала поповнюватися  фотографіями  мальовничих  куточків  Херсонщини, що  приваблюють погляд туристів. І хоч фото робили не професійні фотографи, було видно, що пишатися жителям нашого південного краю є чим!  Приємно, що з особливим ентузіазмом за роботу взялися першокурсники і склали гідну конкуренцію студентам старших курсів.


 Активними учасниками фотоподорожі стали Дембовський Родіон (Ф-391), Малиш Каріна (Ф-191), Краснова Юлія (Ф-191), Палуєва Альона (Ф-391), Орліченко Олег (Ф-191), Скобілєва Анастасія (Ф-191), Кісельов Олександр (Ф-191), Земляннікова Аліна (Ф-191).  Завдяки  їх зусиллям виставка стала цікавою, змістовною і видовищною.


А перемогу у  фотоконкурсі здобула робота Палуєвої  Альони «Могутня сила води», друге  місце посіла Малиш Каріна з фотороботою «Захід сонця на Дніпрі», третє місце розділили між собою Орліченко Олег («Дім  Блажкова у Херсоні») та Краснова Юлія («Таємничий замок Фальц-Фейнів в с.Велика Олександрівка»).Краса рідного краю та зусилля юних фотохудожників зробили свою справу: виставка  привернула  увагу студентів та працівників навчального закладу. Сподіваємося, що цей захід  стане у коледжі традиційним, і наступного року учасників фотовиставки буде ще більше. Адже «географія» наших студентів надзвичайно широка, і побачити найвіддаленіші куточки  Херсонщини (навіть заочно!) було б дуже цікаво.
Олена  Шишко, студентка групи БМ – 191
Алла Сергазіна, викладач коледжу

Немає коментарів:

Дописати коментар