12 листопада 2015

Дню української писемності та мови присвячується…

 Українська мова – диво калинове! Скільки ще гарних епітетів можна дібрати, щоб охарактеризувати наше рідне слово! Воно і барвінкове, і співуче, і милозвучне. І в той же час ніжне, лагідне, привітне. «Українське слово. Ти частка тих, що вже давно померли, їх кров живуща, їх жага нетлінна, безсмертне і величне, як Говерла, багате і дзвінке, як Україна», - казав Дмитро Луценко. І ми згодні з ним.
    

 Тому саме 9 листопада, у День української писемності та мови, студенти першого курсу всіх спеціальностей Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу взяли участь у веселій вікторині. Усі конкурсанти гарно підготувалися до змагання, звернулися за допомогою до довідкової літератури, завзято виборювали перше місце. Протягом гри неможливо було передбачити, хто ж стане переможцем, бо розрив між командами був мінімальний. Усе вирішувалося в останньому конкурсі «Хто більше?». І нарешті, журі оголосило результати: перше місце здобули учасники команди «Українські ресторатори» групи Р-191: капітан Ліньков Антон, Зьомша Анастасія, Конощук Надія, Лопушко Алла.

Учасники команди "Українські ресторатори"
 Уболівальникам особливо запам’ятався конкурс пантоміми, в якому капітани команд показували відому українську пісню без слів, а лише за допомогою жестів. Як же тішилися учасники, коли відгадували знайомі рядки як народних пісень, так і творів сучасних виконавців.
Верещака Данило - капітан команди «Мрія» групи Ф-191 –
показує українську пісню «Чого являєшся мені у сні?»
 Ще довго студенти-першокурсники пам’ятатимуть веселу вікторину, яка подарувала всім присутнім незабутні враження, а правильні відповіді учасників змагання ще раз довели, що українська мова живе і житиме в серцях сучасного молодого покоління.

Таран Альона – капітан команди «Калина» групи Т-191 – отримує нагороду за ІІ місце
Під час обговорення
Еврика! Я це знаю!
Назарова Юлія Анатоліївна, викладач

Немає коментарів:

Дописати коментар