26 листопада 2015

Декада розумних, винахідливих і талановитих

 Початок  листопада у Херсонському кооперативному економіко-правовому коледжі був ознаменований декадою математики, інформатики й фізики.


 Протягом майже двох тижнів студенти брали участь у пізнавально-розважальних заходах, організованих цикловою комісією інформатики, комп’ютерних дисциплін та математики.
 Розпочалася декада з виставки стіннівок про «царицю наук» та засідання математичного гуртка на тему «Мистецтво в математиці». На ньому студенти ознайомилися з історією появи такого мистецького напряму як оригамі та створили незвичайне коло в цьому стилі. Усі гуртківці не лише навчилися виготовляти геометричні фігури з паперу своїми руками, а й оригінальні подарунки близьким.


 Наступні «дні точних наук» виявилися не менш цікавими: інтелектуально-пізнавальна гра «Математичний калейдоскоп»; астрофізичний брейн-ринг «Крок до зірок»; засідання гуртка з інформатики «Intel», на якому студенти ознайомилися з історією виникнення анімації та відчули себе в ролі мультиплікатора, створюючи анімаційні привітання до Дня студента; виховний захід з інформатики «Інформаційна вікторина»; олімпіада з математики для студентів перших курсів та  інформаційний дайджест із тем: «Нобелівська та Шнобелівська премії», «Топ-10 інформаційних винаходів 2015». Найбільш активними учасниками декади математики, інформатики й фізики стали першокурсники. Вони виявилися дуже азартними гравцями інтелектуальних ігор. На кожному заході відчувалася конкуренція, бажання виявити усі свої знання і, безумовно, перемогти. Усі учасники та переможці конкурсів отримали грамоти та спеціальні призи.
Вітаємо всіх учасників!!!
Наталія Яковенко, викладач математики
Крістіна Тімуш, студентка групи П-301

Немає коментарів:

Дописати коментар