08 листопада 2015

ЕКСКУРСІЯ ДО «РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ»


 Наш коледж у своїй діяльності з підготовки фахівців велику увагу приділяє зв’язку теорії з практикою. З цією метою адміністрація нашого навчального закладу тісно співпрацює з багатьма підприємствами, установами, організаціями м.Херсона та області. Так, минулого тижня майбутні фахівці з фінансів та кредиту, активні учасники клубу «Авізо», відвідали відділення «Райффайзен Банк Аваль». Ця установа протягом останніх років є однією з кращих баз виробничої практики, представники цього банку із задоволенням запрошують на роботу кращих випускників нашого коледжу.

 Відзначаючи Всеукраїнський тиждень фінансової грамотності та Всесвітній день заощаджень, відділення «Райффайзен  Банк  Аваль» відвідали студенти правознавчого відділення.


 Банківські працівники розповіли майбутнім юристам про історію виникнення грошей та розвиток грошового обігу в Україні, провели тренінг із питань економії та заощаджень власних коштів. Дуже цікавою була також екскурсія до кол-центру банку, протягом якої студенти могли спостерігати за роботою операторів. Надзвичайно приємно було зустріти серед кращих працівників цієї установи випускників нашого коледжу: Постола Станіслава, Грищенка Владислава, Таран Вікторію, Дуган Поліну та інших.


 Студенти правознавчого відділення були приємно вражені тим, що в банку є кімнати для відпочинку та релаксації, де працівники відділення мають змогу набратися сил та отримати заряд енергії.


 Представники «Райффайзен Банк Аваль» запросили всіх бажаючих після закінчення коледжу стати частиною їх дружного та кваліфікованого колективу.

Піскун Ірина Петрівна,
Левчук Катерина Володимирівна,
Усенко Ольга Романівна

1 коментар:

  1. Студенты посещали не отделение, а колл центр) Отделение не могут похвастаться такими преимуществами работы.

    ВідповістиВидалити