13 листопада 2015

Виробнича практика майбутніх товарознавців

Останній курс. Фінішна пряма… Зовсім скоро ми, випускники, станемо дипломованими спеціалістами. Але мати лише теоретичні знання сьогодні мало – треба на практиці відпрацювати необхідні для майбутньої роботи навички та вміння.


На заняттях з фахових дисциплін ми вивчали особливості та облік різних груп товарів, умови їх зберігання, специфіку роботи діючих торговельних підприємств. А тепер настала пора застосувати отримані знання на базах виробничої практики: у супермаркеті «Україна», мережі «Сільпо», магазинах «Міда», «Каррі», «Продукти» та студентському кафе рідного навчального закладу.

Під час практики на діючих торговельних підприємствах ми брали участь у прийманні товарів, готували їх до продажу, фасували та маркували продукцію, перевіряли її термін придатності, розміщували у торговому залі, консультували покупців щодо властивостей та асортименту товарів. До речі, у супермаркеті «Україна» ми зустріли випускників нашого коледжу, які мають значний досвід роботи і допомагали нам адаптуватися і  працювати.

Місяць виробничої практики минув непомітно, бо нам було цікаво і весело. За цей час ми багато чого навчилися, набули нових знань та вмінь і стали більш відповідальними.

Супермаркет «Україна». Фасування товарів акуратно здійснює студентка групи Т-301 Павліченко Н.
Супермаркет «Україна». Студенти групи Т-301 Пшенична Н., Климович К. отримали завдання перевірити строки реалізації розфасованих цукерок
Супермаркет «Україна».  Готує до продажу відділ Овочів та фруктів . студентка групи Т-301  Наконечна Б.


Супермаркет «Україна». Задорожня В., Наконечна Б. студентки групи Т-301 обслуговують покупців
Супермаркет «Україна». Ротацію товарів здійснює студент групи Т-301 Климович К.
Магазин взуття «МІДА». Пропонує взуття  студент  групи Т-301 Степанов Н.
Магазин «МІДА». Студент групи Т-301 Степанов Н. разом з працівниками магазину проводить інвентаризацію
Магазин «МІДА». Воронко О. студент групи Т-301викладає нове надходження взуття у торговельному залі

Остапчук Наталья Альбінасівна, викладач


Немає коментарів:

Дописати коментар