10 грудня 2015

Правознавці коледжу: чергова перемога


 Уже стало  звичним, що студентів-правознавців Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу добре знають у Херсоні, адже діяльність клубу «Феміда» не обмежується заходами, проведеними у стінах коледжу. Наших майбутніх юристів запрошують у школи та бібліотеки  міста для проведення класних годин та правових бесід з метою попередження правопорушень, скоєних неповнолітніми. Як показує практика, результат є: школярі не лише ознайомлюються із законодавством України, а й розуміють наслідки своїх можливих необдуманих дій.

 Але у міському правовому турнірі  студенти Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу брали участь уперше. Його організатором стало Головне територіальне управління юстиції у Херсонській області. Суперниками наших юристів у цьому непростому змаганні були студенти Херсонського державного університету та  Херсонського економіко-правового інституту.

 Уже з першого конкурсу за право бути кращими розгорнулась  активна боротьба. Слід зазначити, що команда коледжу «Феміда», у складі якої відстоювали честь нашого навчального закладу Піжак  Владислав(П-401), Соколенко Альона (П-401), Хомяк Ярослав (П-491),  Чайка Сергій (П-391), Гончарова Вікторія (П-391) та Тімуш  Крістіна (П-301),  одразу продемонструвала суперникам, що конкуренція буде серйозною, бо після першого етапу - «Привітання» - наші студенти захопили лідерство.

 Наступні конкурси полягали у вирішенні ситуацій правового характеру, де студенти повинні були не тільки показати свою юридичну грамотність, а й винахідливість, швидкість реакції та красномовство, притаманне для людей цієї професії. Тим більше, що в одному із турів команди задавали питання одна одній. А це значить, що легких запитань від суперників чекати не доводилося.

 Дуже достойно в «Одиночному турі» представив команду капітан Піжак Владислав. Завдяки його глибоким знанням, отриманим у рідному навчальному закладі, Владислав відповідав на запитання впевнено і дуже грамотно.

 Результат  правового турніру для наших студентів  став приємним – команда посіла друге місце, тим самим довівши, що Херсонський кооперативний економіко-правовий коледж готує висококваліфікованих спеціалістів, які з легкістю можуть конкурувати з випускниками університетів (це відмітили організатори заходу).

 Потужну підтримку нашим гравцям забезпечили вболівальники. Серед них була  і команда КВК коледжу, яка  виступила перед присутніми зі своїми веселими сценками.  За словами «фемідівців», така єдність студентського колективу коледжу є дуже значущою, бо так приємно відчувати дружнє плече небайдужих людей.

 Із вдалим виступом правознавчий клуб «Феміда»  привітала директор коледжу Лімакова Людмила Миколаївна і нагородила подяками кожного із учасників команди,  які відзначили цю подію святковим чаюванням у студентському кафе коледжу.

Крістіна Тімуш, голова клубу «Феміда»
Алла Сергазіна, викладач коледжу

Немає коментарів:

Дописати коментар