18 грудня 2015

Гостинці від святого Миколая

 Незабаром усі ми відзначатимемо веселі новорічні та різдвяні свята - такі улюблені та довгоочікувані.  Дитячі спогади спонукають чекати у цей період чогось надзвичайного: приємних вражень, незабутніх миттєвостей, віри у здійснення бажань, і, звичайно, подарунків. Адже  так  приємно отримати від святого Миколая винагороду за свої добрі вчинки та помисли, корисні та потрібні справи.

 Цього року, власне як і торік, напередодні великого християнського свята студенти Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу теж отримали «миколайчики». Директор навчального закладу Людмила Миколаївна Лімакова привітала всіх студентів зі святом, а кращих - нагородила подяками, грамотами та подарунками. Приємно зазначити, що нагороди отримали більше ста студентів! Та і номінацій цього року було значно більше, ніж минулого.
 Традиційно відзнаки отримали  відмінники навчання,  активні учасники громадського життя коледжу,  кращі у профорієнтаційній роботі. А ще - гуртківці, робота  яких  була  визнана кращою, і мешканці кращих кімнат гуртожитку, і групи, які відповідальніше від інших дбають про закріплені аудиторії.
 Найбільш приємними грамоти та подяки є завжди для першокурсників. Адже вони  тільки вливаються у студентську родину коледжу, тому за такий короткий період навчання ще не встигли відзначитися повною мірою. Для них існує окрема номінація – «Вдалий старт», де нагороди отримують найбільш активні учасники гуртків та позанавчальних заходів, а також студенти, які порівняно зі школою почали навчатися краще. Цього року таких виявилося більше двох десятків. Слід зазначити, що у номінації «Краща староста коледжу» перемогла теж  першокурсниця Голованова Анна.
 Вручення нагород супроводжувалося доброзичливою атмосферою в залі:  гучними оплесками, позитивним настроєм, радістю за свої досягнення та результати роботи інших. Усіх присутніх переповнювали почуття, а ще – усвідомлення відповідальності за «високо підняту планку». Бо це – своєрідний стимул: тепер треба старатися ще більше, щоб бути гідним нагороди і наступного року. Адже святий Миколай винагороджує тільки старанних!

Алла Сергазіна, викладач коледжу

Немає коментарів:

Дописати коментар