10 грудня 2015

Усі різні – усі рівні

 Як відомо, Україна – держава  багатонаціональна. Так склалося історично. І для українців - людей  толерантних, доброзичливих і щирих - це ніколи не було проблемою. Справді, немає нічого поганого у тому, що наша  земля стала рідною для представників інших національностей, які змогли оцінити  культуру, побут, звичаї та традиції,  красу  природи і полюбили  так, як любимо її ми - українці. Але що знаємо ми про культурні надбання  держав, мешканці яких через певні життєві обставини стали громадянами України і живуть та навчаються поряд з нами?

 Це питання поставили перед собою студенти другого курсу товарознавчого відділення Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу. Адже  склад групи Т-291 – це багатонаціональний колектив, який протягом навчання у коледжі здружився, став одним цілим. Саме тому у групі була проведена класна година  на тему «Багатонаціональна країна».


 Як  говорили  студенти, ділячись своїми враженнями  після заходу, «…почуте змусило захоплюватися». І не дивно, адже кожна країна – самобутня, оригінальна і не схожа ні на яку іншу.

 Пак  Артем підготував розповідь  про Корею, її  корисні копалини, національну кухню, визначні пам’ятки, економіку.  Коркмаз Седат поділився враженнями про турецьке місто Адияман, в якому він народився, розповів про пам’ятки культури та особливості національної кухні.


 Габенко Тетяна презентувала розповідь про Азербайджан, його економічну політику, національні традиції, визначні пам’ятки історії та культури.

 Ларіонова Катерина виступила з презентацію про Російську Федерацію, розповівши про багатонаціональний  склад сусідньої держави, адміністративну структуру країни, економіку. А Мартинюк Світлана розчулила всіх присутніх яскравою презентацію про рідну для всіх нас Україну.

 Багато посмішок і позитивних емоцій викликала  і презентація  «Родина», в якій можна було побачити сімейні фото  наших студентів.

 Закінчилася класна година теж по-сімейному – чаюванням та куштуванням національних ласощів, які приготували студенти групи та їх батьки.


 Безумовно, таке спілкування у теплій  домашній атмосфері затишного студентського кафе лишило по собі багато позитивних вражень. Студенти зробили ще один крок до розуміння простої людської істини:  хоч всі ми різні, але кожен із нас заслуговує на повагу.

Діана Ложка, студентка  групи  Т-291
Алла Сергазіна, викладач коледжу

Немає коментарів:

Дописати коментар