12 лютого 2016

Майстер-клас «Робота із Єдиними державними реєстрами»


На початку лютого студенти правознавчого відділення другого та четвертого курсів Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу відвідали  Державну виконавчу службу Комсомольського районного управління юстиції у м. Херсоні для участі у майстер-класі «Робота із Єдиними державними реєстрами».

 Це одна з організацій, де майбутні фахівці мають змогу пройти практику, оволодіти певними навичками й отримати дуже гарний старт для подальшої професійної діяльності. Студенти спілкувалися з працівниками  сфери юстиції – державними виконавцями, на яких покладені значні обов’язки та серйозна відповідальність, адже вони є представниками влади і здійснюють примусове виконання судових рішень та постанов інших посадових осіб. Майбутні правознавці довідалися, як працювати з єдиним реєстром судових рішень, архівами, як здійснюється документообіг та безпосередній процес примусового виконання рішення.

 Студенти ще раз переконалися, що обрали для себе не лише цікаву, потрібну, а й дуже відповідальну і непросту професію. Адже, наприклад, щоб бути  державним виконавцем, треба виховати у собі певні моральні якості, бути вимогливим не лише до інших, а, в першу чергу,  до себе.

 Працівники  Комсомольського районного управління юстиції на життєвих прикладах довели: це серйозна робота, яка вимагає значних зусиль, «міцної» нервової системи, вміння переконувати та бути гнучким у спілкуванні з людьми. Вона підходить тільки активним, впевненим, стійким людям, які не бояться труднощів.

 Слід зазначити, що багато наших випускників  розпочинали  свій трудовий шлях саме з виконавчої служби, тому що ця робота допомагає опанувати усі тонкощі юриспруденції, підвищити свій професійний рівень. Ну а те, що студенти Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу не бояться труднощів – це беззаперечний факт, адже орієнтуватися у «професійному просторі» дуже легко, якщо отримав міцні фахові знання у рідному навчальному закладі.

Анастасія Качуровська, студентка групи П-291
Алла Сергазіна, викладач коледжу

Немає коментарів:

Дописати коментар