27 вересня 2016

Спільне засідання клубу правознавців «Феміда» та краєзнавчого гуртка


  У Херсоні при обласному управлінні МВС України розташований музей міліції. Саме туди на екскурсію вирушили студенти –учасники клубу правознавців «Феміда» та краєзнавчого гуртка.


  В музеї студенти доторкнулися до історії правоохоронної служби: від радянської міліції до сучасної поліції. Унікальні архівні фотозйомки, документи, нагороди, міліцейська форма різних років, починаючи з початку минулого століття, не могли не зацікавити молодь. А на одному із стендів, студентка групи П-391 Каріна Шотько побачила фото свого дідуся, несподівана зворушлива зустріч.


  Особливу увагу привернули до себе рідкісні зразки зброї Другої світової війни, які не можна зустріти в інших музеях. Наприклад: пістолети, кулемети Томпсона, Шпагіна, Дегтярева. Хлопці із задоволенням  приміряли амуніцію та роздивлялися зразки холодної і вогнепальної зброї.


  Нас вразила посвята меморіального комплексу на честь працівників, які загинули при виконанні службових обов'язків, та працівників міліції, які загинули в зоні АТО. Їх пам'ять ми вшанували хвилиною мовчання.

  Дуже цікаво було дізнатися і про те, як правоохоронні органи  виводять на чисту воду шахраїв, які підробляють гроші. Підробки зроблені настільки якісно, що навіть деякі банкомати не можуть відрізнити їх від справжніх, але це не стає на заваді професіоналам своєї справи.

 Отже, екскурсія була повчальною і корисною. Можливо дехто з наших студентів у майбутньому працюватиме в поліції, і про їх подвиги дізнаються років через сорок майбутні студенти коледжу.

Демидов Денис, студент групи П-391

Немає коментарів:

Дописати коментар