23 січня 2017

Секрет його успіху: перемагай себе, поважай інших


 У Херсонському кооперативному економіко-правовому коледжі  навчається звичайний  хлопець із незвичайними досягненнями. Це майбутній правознавець, студент І курсу Крайнюк Андрій – чемпіон кубку Європи, чемпіон України,  багаторазовий переможець всеукраїнських  і міжнародних змагань з кіокушинкай карате. Він не любить зайвої уваги, тому і звістка про його перемогу долетіла до навчального закладу не відразу. 

 Андрій займається спортом майже усе своє життя: у віці чотирьох років він прийшов у спортивну гімнастику, а з шести зацікавився кіокушин карате. Саме спорт, за словами Андрія, виховав у ньому такі риси характеру, як самостійність, відповідальність, повагу до інших, терпіння і працелюбність. Це допомагає і в навчанні. Незважаючи на великі навантаження і зайнятість, він  має лише добрі і відмінні оцінки з навчальних предметів, є прикладом дисциплінованості для одногрупників.

 Свої перемоги Андрій присвячує батькам: «Все добре, що сталося у моєму житті, - завдяки мамі й татові. Їх любов, настанови, підтримка і допомога завжди зі мною. Саме завдяки їх зусиллям я побачив світ, можу займатися спортом, подорожувати, навчатися у коледжі, про який мріяв».

 Останню перемогу - кубок Європи - Андрій Крайнюк здобув у Польщі. Саме там команда України виборола 6 золотих, п’ять срібних і три бронзових медалі, обійшовши у командному заліку більш чисельні команди Росії й Польщі. 


 У майбутньому Андрій мріє отримати диплом юриста і заснувати свою юридичну фірму, а ще - стати чемпіоном світу! Його життєвий девіз «Бути краще, ніж вчора» допомагає втілювати в життя мрії, самовдосконалюватися та робити світ навколо кращим.

Ярослав Канібор, студент  групи П-192

1 коментар: