02 лютого 2017

Як ладнати з людьми: поради психолога


 1 лютого студенти-першокурсники  Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу відвідали цікавий тренінг з мистецтва спілкування  на тему   «Як ладнати з людьми». Тренінг провела практичний психолог «Клініки дружньої до молоді», з якою коледж поєднує багаторічна співпраця, Павловська Людмила Олександрівна. Студенти дізналися про ефективні способи подолання конфліктів, взяли участь у захоплюючих психологічних іграх, розкрили прості секрети щоденного щасливого життя. Окремі вправи були спрямовані на подолання звичок сердитися на оточуючих та сваритися з ними.


 Тренінг допоміг багатьом присутнім навчитися володіти своїми емоціями і співпрацювати з іншими, що, безумовно, стане в нагоді як в особистому, так і в професійному житті.

 Така зустріч не лише принесла користь, а ще й дуже сподобалася студентам. Адже для того, щоб створювати гармонію у світі, треба спочатку віднайти її в собі.

 Зважаючи на те, що не всі бажаючі  змогли відвідати захід запрошуємо Вас у наступного вівторка 7 лютого о 14.40 на  продовження розмови з психологом: тренінг «Як навчитися керувати собою…»

Немає коментарів:

Дописати коментар