26 червня 2017

Відкриваємо нові можливості, розширюємо горизонти


 Херсонський кооперативний економіко-правовий коледж та Полтавський університет економіки і торгівлі в цьому році запровадили для  херсонських студентів програму стажування за кордоном. Не  зважаючи на те, що коледж співпрацює з університетом з 2001  року, а стажування організується з 2011 року, для наших студентів така можливість надана вперше. Це дозволить молоді не лише набути досвід роботи, здійснити практичне навчання, а і удосконалити знання іноземних мов, познайомитися з історією, культурою інших країн. Після закінчення стажування, його учасники отримують сертифікат, який гарантує додаткові переваги при працевлаштуванні.

 Стажування відбувається в різних країнах: Болгарії, Туреччині, Обєднаних Арабських Еміратах, Польщі, Китаї, США, Німеччині. Причому організацію і витрати з оформлення документів, відкриття робочої візи, переїзду, відповідальність за умови роботи, проживання і харчування стажерів університет бере на себе.  Однією із основних перепон для того, щоб скористатися такою можливістю, є лише рівень володіння іноземною мовою. Адже для тих, хто вміє вільно спілкуватися пропонуються більш цікаві посади та можливості, а відповідно і оплата за працю.

 Наша перша група відправляється до сонячної Болгарії. Країна співдружня, має схожі традиції, мову. Хлопці і дівчата проходитимуть стажування у сфері туристичного бізнесу на  чорноморських курортах та у закладах відпочинку Варни, Сонячного Берегу, Несебру.

 Іващенко Анастасія вже працювала  у сфері ресторанного бізнесу, адже  має дипломи молодшого спеціаліста зі спеціальності «Ресторанне обслуговування»  та  бакалавра зі спеціальності «Менеджмент організацій» і далі навчається для здобуття ступеню магістра. Не зважаючи на те, що Анастасія працювала у таких фешенебельних закладах як ресторан «Пан Атаман», кінний клуб «Grand Prix», вона очікує від стажування нових знань і вмінь, які розширять можливості надання якісних послуг  саме тут, в Україні. Анастасія мріє розпочати власний бізнес і покладає надії на те, що саме стажування допоможе їй отримати досвід сучасного підходу до організації туристичних послуг.

 Пухкало Тетяна і Грисенко Жанна, які навчаються на спеціальності «Фінанси і кредит», дуже вдячні коледжу, директору Людмилі Миколаївні за можливість відвідати іншу країну. Дівчата сподіваються, що в майбутньому вони своєю працею допомогатимуть розвивати та покращувати туристичну галузь Херсонщини.

 А Ірина  Остапчук завдяки високому рівню володіння англійською мовою отримала пропозицію проходити стажування на посаді адміністратора в одному із найпрестижніших готелів міста Варна. Ірина  зобуває ступінь магістра в університеті, а базові знання з іноземної мови, менеджменту,  комерційної діяльності   вона отримала саме в коледжі.  Дівчина має достатньо амбітні плани на майбутнє: відкриття власної агенції з інтернет послуг або реклами, і сподівається під час стажування навчитися європейським стандартам ведення бізнесу.

 Досвід стажування за кордоном дає студентам беззаперечні переваги: занурення в інший світ, стиль життя, вивчення і удосконалення іноземних мов, додаткові можливості працевлаштування. Тож побажаємо нашим «першим ластівкам» удачі, наполегливості, професійного вдосконалення та здійснення їх мрій.

Немає коментарів:

Дописати коментар