24 жовтня 2017

Інтелектуальні розваги на іменини коледжу

 Уже вп’яте у Херсонському кооперативному економіко-правовому коледжі восени відбувається турнір знавців до річниці навчального закладу, в якому беруть участь студенти першого та другого курсів. Для багатьох учасників – це перша спроба такого формату командної гри. Турнір проходить за правилами відомої всім гри «Що? Де? Коли?» (спортивна версія), цьогоріч поборотися за перемогу зібралися 15 команд.

 У журі – студенти 3-4- курсів, які по кілька років беруть участь у роботі клубу «Ерудит», і вже встигли побувати на фінальних іграх Вістянського чемпіонату ерудитів: Демидов Денис у 2015 році у Львові став кращим гравцем-вболівальником, Вахеровський Родіон – капітан збірної команди коледжу «Меркурій» і Кущенко Богдан – учасник  збірної команди на іграх у Чернівцях і Хмельницькому. Неможливо провести такий турнір без ластівок, які допомагають збирати відповіді команд, виконати цю місію на відмінно зуміли Таран Анастасія, Бульба Катерина, які грали  і вболівали за збірну коледжу на фінальних іграх.


 Тож початок гри. Усі команди налаштовані на перемогу, що вони й продемонстрували з першого запитання, до речі написаного на основі матеріалів газети «Вісті…». До завершення першого туру починає вимальовуватися група лідерів: команди «Драйв»( П-191) та «Халіфат» (П-291) по 5 правильних відповідей і команда «Вогонь Прометея» (Ф-291) – 4 правильні відповіді, втім усі інші команди відстали не набагато. Усе вирішує другий тур.


 А тепер кілька слів про запитання: більшість з них пов’язані з професіями, які готує коледж впродовж 89–річної історії : підприємці, обліковці, фінансисти, маркетологи, правознавці,ресторатори (наведено скорочені назви, а для повного переліку зверніться до розділу сайту коледжу для абітурієнтів) наприклад, легесеньким для учасників виявилося запитання: Хто з легальних підприємців має законне право торгувати зброєю, дівчатами  і всім таким іншим?. Ви здогадалися хто це? Ну звичайно ж  - власник іграшкової крамниці. Досить вдало лідери зуміли визначити, що у скриньці заховано п'ять гривень, вирахувавши що саме 2017 виповнилося 360 років як помер Б.Хмельницький, зображений саме на цій купюрі.


 У перерві між турами відбувся  конкурс на звання кращого гравця турніру, у якому необхідно було за музикою (піснями сучасних українських виконавців) впізнати телевізійну рекламу і сказати, що ж рекламуються. Перша спроба – реклама «Рафаело» з піснею у виконанні Христини Соловій – і до фінальної трійки проходить Бойчук Дмитро, майбутній маркетолог. Друга спроба – «Усе для тебе» з Новою поштою – і на сцені майбутній обліковець Герасименко Анастасія. Третя реклама – національної збірної з футболу «Ми за Україну» виводить на сцену Тюшку Вікторію, майбутнього обліковця. Наступає напружений момент визначення переможця – лунає пісня «Океану Ельзи» «Я їду додому», на обличчях напружені спроби пригадати що ж це за реклама – і правильна відповідь  «Рошен» приносить перемогу та солодкий приз студентці групи О-291 Герасименко Анастасії, яка наприкінці турніру порадувала усіх присутніх чудовим виконанням українських пісень.


 А тепер вирішальний другий тур, що був менш результативним. Найлегшим у ньому виявилося запитання про Габріеля Гарсію Маркеса – колумбійського письменника, який отримав Нобелівську премію  35 років тому, якого недоброзичливці називали Габріелем Гарсією  Маркетингом за активне просування самого себе на книжковому ринку. Проте, за підсумками другого туру визначити переможця не вдалося, тож додаткові запитання, на які з успіхом відповіла команда «Халіфат» (П-291) вивели її на перше місце, другими стала команда «Драйв» (П-191), тож майбутні правознавці  цього року  зуміли стати кращими, а ось третє місце розділили між собою майбутні фінансисти з команди  «Вогонь Прометея» (Ф-291), ресторатори  з команди «Полтергейст» (Р-291) і «Томсон» (Р-192), товарознавці і маркетологи  з команди «Вища ліга» (ТМ-191). Така запекла боротьба ще раз доводить, що студенти коледжу усіх спеціальностей  - розумні та цілеспрямовані,  емоційні і веселі, готові боротися  за перемогу до останнього додаткового запитання. Вітаємо переможців з команди «Халіфат»: Середюка Миколу, Пацалай Аліну, Гомеш Даяну, Мкртчяна Давида, Ухова Микиту, Чантаєву Лейлу.


 Сподіваюсь, що турнір до 89 річниці Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу запам’ятається учасникам і вболівальникам надовго, стане поштовхом для подальшого саморозвитку та участі у діяльності клубу «Ерудит», засідання  якого відбуваються щовівторка о 16.00 в аудиторії №30. Тож до нових зустрічей!


Керівник клубу «Ерудит» ХКЕПК
Сокальська Ольга Володимирівна   
Фото:  Качуровська Анастасія  (П-491)

Немає коментарів:

Дописати коментар