17 листопада 2017

Знайомтесь - нове покоління бухгалтерів!


 Нарешті відбулась довгоочікувана святкова подія - дружня родина циклової комісії обліково-фінансових дисциплін прийняла в професію нове покоління бухгалтерів!


 З нагоди міжнародного дня бухгалтера студенти спеціальності «Облік і оподаткування» Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу провели незабутній вечір  креативу, усмішок, розваг, конкурсів та приємних подарунків від газети «Все  про бухгалтерський облік».


 На свято були запрошені професіонали своєї справи – Регіональний представник газети «Все про бухгалтерський облік» - Анісім Людмила Миколаївна, Голова циклової комісії  Жуган Жанна Олексіївна та випускниця  спеціальності Шахова Олена. Наше незалежне журі мало нелегку роботу обрати  найкращих! Після проведення презентацій, конкурсів  та вирішення всіх виробничих питань та ситуацій,  кращими визнані команди «DOMMINO» та  «Фешнбух». І звичайно крім приємних вражень, кумедних  конкурсів та професійних випробувань переможців   було відзначено корисними подарунками  від газети  «Все про бухгалтерський облік»,  які стануть в нагоді під час навчання та на практиці. Адміністрація коледжу також  не залишила переможців без смачних  сюрпризів та порадувала цукерками і шоколадом.

 Приємно, що гарні традиції продовжують жити і з кожним роком  стають ще більш цікавими та насиченими різними подіями і так  повинно бути, бо час не стоїть на місці, тому щоб бути конкурентоспроможним і перемагати по життю,  необхідно постійно працювати над собою, розвиватися, що ми і  робимо в стінах рідного Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу!

Немає коментарів:

Дописати коментар