21 грудня 2017

Інтелектуалами не народжуються…


Найвищим благом  серед усіх є знання:
їх не відняти, вони безцінні,
вони ніколи не вичерпуються
Давньоіндійський афоризм

Так повелося, що студенти Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу знають і люблять українську мову, літературу, культуру… А тому і не дивно, що вони стають призерами та переможцями різноманітних мовно-літературних конкурсів, олімпіад, вікторин.
Уже стали традиційними щорічні перемоги студентів коледжу в обласних етапах міжнародних конкурсів для обдарованої молоді імені Тараса Шевченка та Петра Яцика. Не стали винятком і цьогорічні «поєдинки творчих розумників».Подвійну перемогу здобув студент другого курсу, майбутній правознавець Середюк Микола, посівши третє місце в шевченківському літературному конкурсі і перше місце в конкурсі знавців української мови імені П.Яцика. Перемога дісталася нелегко: Микола зміг «обійти» 35 конкурентів – кращих студентів коледжів та технікумів  Херсонської області. А особливо приємно, що Микола зробив це другий рік поспіль!

«За час навчання у коледжі я дуже змінився, подорослішав, став розумнішим, - з усмішкою говорить обдарований юнак. – Прийшло усвідомлення важливості і необхідності знань, потреби в саморозвитку…З’явилося бажання мати широку ерудицію (таку необхідну для майбутнього юриста!), дізнаватися щось нове та цікаве. Тим більше, що у нашому коледжі це робити неважко: створено найкращі умови, працюють небайдужі висококваліфіковані викладачі. За таких умов просто соромно чогось не знати чи чогось не вміти!»

Коло інтересів Миколи не обмежується глибоким знанням і любов’ю до української мови та літератури. Він  гравець команди ерудитів «Що? Де? Коли?», заступник голови студентської ради коледжу, активний учасник та організатор усіх громадських справ у навчальному закладі.  А ще – відвідує заняття з рукопашного бою, баскетболу, багато читає, грає в різноманітні інтелектуальні ігри. Навіть дивно, як при такій завантаженості Миколі вдається бути відмінником навчання та знаходити час на спілкування з друзями!

Спостерігаючи за досягненнями цього простого і скромного юнака, розумієш просту життєву істину: будь-які природні здібності потрібно розвивати, адже так легко загубити хист, якщо сидіти склавши руки!

Алла Сергазіна, викладач коледжу

Немає коментарів:

Дописати коментар