11 грудня 2017

Тиждень права в нашому коледжі


 В рамках проведення Всеукраїнського тижня права студенти Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу взяли участь у різноманітних виховних заходах. Кожен студент відчув себе частинкою безмежного світу законів, прав і обов’язків.


 Студенти другого курсу відвідали на базі ТОВ «Капітал Юрист Плюс» майстер-клас «Ведення справи від першої зустрічі з клієнтом до винесення судового рішення», який провела  керівник агенції Оніщенко Віталія Іванівна разом із випускницею коледжу 2016 р. Романенко Ілоною.


 Дуже цікавим виявився  історико-правовий квест «Права людини: історія і сучасність», проведений разом зі службою у справах дітей Суворовської районної у  м. Херсоні ради.


 Учасники квесту із захопленням   вирішували ребуси, головоломки, брали участь у творчих конкурсах, присвячених історії розвитку права. Перемогла з невеликою перевагою група П-191 на чолі з капітаном Коваленко Максимом. 


 Ця група також виборола І місце в конкурсі презентацій на тему «Проблеми реалізації прав людини». А найкращу стіннівку з теми «Я і право» оформила студентка групи П-292 Кузьміна Катерина.


 В коледжі працює центр правової допомоги, де студенти четвертого курсу спеціальності «Право» як справжні юристи надають консультації студентам та співробітникам коледжу.  А третьокурсники провели  пізнавальні класні години на тему «Права людини через призму їх обов’язків» для студентів інших спеціальностей.


 В конкурсі  фахової майстерності «Найграмотніший юрист» проведеному разом з представниками юстиції перемогу здобула студентка групи П-491 Шотько Карина. Також студентів четвертого курсу  чекала  несподіванка -  справжній майстер-клас  по проведенню слідчих дій від викладачів-практиків Бібіка Артема Віталійовича та Мкртчяна Романа Сейрановича.


 Студенти мали змогу переконатися, що  найбільшою цінністю правової держави є людина та дотримання її прав і свобод. Але свобода означає відповідальність, і існує лише тоді, коли не шкодить іншому.

Викладач коледжу
Аппазова Світлана Володимирівна

Немає коментарів:

Дописати коментар