13 лютого 2018

Баланс-Клуб. Квест з економіки. Новий  2018 рік для членів Баланс-клубу розпочався дуже весело та креативно.  На  засіданні клубу для студентів ІІ і ІІІ курсів обліково-фінансового відділення проведено квест з економіки.

 Пройти випробування квесту виявили бажання найбільш сміливі бухгалтери:  Букур Олена, Рузманов Ридван, Тростенюк Наталія, Вовк Анастасія; фінансисти: Верещака Данило, Дубовський Артур, Кісельов Олександр, Богомолов Ілля.

 Гравці поділились на 4 команди, кожна повинна пройти цікаві тематичні випробування на  станціях:  «Станція Казок», «Математична», «Економічна»,  «Я- Клієнт банку», «Розшифруй слово» ,«Історична станція».

 Найкращий час і результат показала команда, яка об’єднала в собі знання облікових і фінансових дисциплін:  Верещака Данило та Букур Олена.

 Після завершення квесту всіх учасників за столом з гостинцями та кавою об’єднали  яскраві емоції, жваве обговорення результатів і напрями використання квесту в діяльності.


 Приємне спілкування як завжди було продовжено обговоренням новинок в сфері економіки, фінансів, податків, ІТ-технологій.

 З нетерпінням чекаємо  наступної зустрічі! Приєднуйтесь, буде цікаво!

Немає коментарів:

Дописати коментар