22 лютого 2018

Зустріч з патрульними поліцейськими


Реформа поліції стосується кожного, саме тому знайомство і спілкування з патрульними поліцейськими у неформальній атмосфері визвало неабиякий інтерес у студентів спеціальності «Право» Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу.

Під час цієї зустрічі майбутні юристи отримали кваліфіковані відповіді стосовно роботи патрульної поліції, громадської та особистої безпеки, адміністративних правопорушень, перспектив проходження практики і працевлаштування в поліції.


Лейтенант поліції Олена Вахтель більш детально розповіла про роботу поліції, цікаві ситуації, які виникали під час проходження служби, дала відповіді на запитання студентів, яким чином проходило її навчання на інспектора патрульної поліції. Також вона розповіла про те, що в нашому місті найближчим часом буде створено  притулок для постраждалих від домашнього насилля жінок, що беззаперечно є кроком до вирішення конкретних соціальних проблем. Від неї ми дізналися про найбільш поширені у нашому місті адміністративні правопорушення.

Потім з нами поспілкувався Максим Єрмаков – керівник патрульної поліції міста Херсон. Було дуже цікаво почути його власну точку зору з приводу застосування працівниками поліції засобів спеціального призначення та перевищення поліцейськими своїх службових обов’язків. А заступник керівника розповів з якими труднощами стикаються працівники поліції та порадив нам вступати до її лав, адже поліція потребує кваліфікованих кадрів.

Виявився дуже позитивною людиною і викликав симпатію присутніх влучними жартами та невимушеними відповідями лейтенант поліції Антон Вах, який приїхав до Херсону з Тернополя. Після спілкування з ним охочих працювати в патрульній поліції стало більше.

Ця зустріч довела, що людей, які люблять обрану справу багато. Але дуже важливо, щоб працівники були не лише  порядними, відповідальними а ще й кваліфікованими і професійними. Тож випускники, поліція чекає на Вас!

Денис Демидов
студент групи П-491

Немає коментарів:

Дописати коментар