17 травня 2018

Херсонському кооперативному економіко-правовому коледжу – 90 років!


Якісна освіта – гарантія працевлаштування!

Цього року Херсонський кооперативний економіко-правовий коледж святкує    90-річний ювілей. Це один із найкращих сучасних закладів вищої освіти! Тисячі випускників, десятки родинних династій  приводять до рідного коледжу на навчання своїх дітей та онуків.


«Можна сказати, що я полюбила коледж із перших відвідин, - говорить студентка обліково-фінансового відділення, першокурсниця Шевель Галина (Великолепетиський район), - коли прийшла на підготовчі курси з української мови. Скажу чесно: я була вражена!  Мені сподобалося все:  і сучасний дизайн навчального закладу, і гуртожиток,  і комп’ютерні аудиторії, і студентське кафе, і доброзичливість викладачів. Це все так відрізнялося від того звичного, шкільного…Уже тоді я зробила висновок:  хочу тут  учитися!»

До розмови долучається Зоря Крістіна (Голопристанський район): «А я довідалася про коледж давно: зі схвальних відгуків випускників нашої школи, які свого часу отримали у ньому освіту. Хочу теж бути юристом, як моя односельчанка Унчикова Вікторія Анатоліївна, яка теж навчалася у коледжі, а тепер працює у ньому викладачем».


Студенти  задоволені навчанням,  оскільки  забезпечення  високої  якості  освіти – це найголовніше завдання педагогічного колективу, і реалізується воно через забезпечення практичного підходу, розумне поєднання традиційних методів навчання з новітніми інформаційними  та інтерактивними  технологіями.

Ділиться враженнями  студентка третього курсу, майбутній ресторатор Таран Анастасія (м.Херсон): «Я пишаюся тим, що є студенткою саме цього навчального закладу.  Тут створено всі умови для реалізації розумового та творчого потенціалу молоді. А з такими викладачами, як у нас, легко вчитися. Приходиш на заняття – і розумієш: вони викладаються на повну і справді люблять свою роботу. Зараз я отримую обласну стипендію, за що дуже вдячна коледжу».

Майбутній маркетолог Костіна Віолетта (с. Великі Копані, Олешківський район) з гордістю розповідає про свою наукову роботу: «Виступ на Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції – це можливість поєднати теорію, дослідження і практику, а ще велика честь і відповідальність достойно представити свій рідний навчальний заклад».

До розмови долучається Мандражиєва Вікторія (Скадовський район) – майбутній ресторатор: «Мені дуже пощастило: я проходила виробничу практику в одному з найпрестижніших ресторанів Херсона «Ностальжи». Це фешенебельний заклад, що за рейтингом входить у сотню кращих ресторанів України. У своєму швидкому кар’єрному зростанні я навіть не сумніваюся, адже моя батьківщина – курортний Скадовський район, який дуже потребує фахівців готельно-ресторанної справи. Більше того, я обов’язково скористаюся можливістю стажування за кордоном, передбаченим для студентів нашого коледжу. Адже студенти коледжу і університету вже побували в Болгарії, Туреччині, Польщі, інших країнах  світу не лише в якості туристів, а й вивчали зсередини організацію їхнього успішного бізнесу. В майбутньому мрію відкрити свій ресторан чи готель!»

Зі словами вдячності до коледжу завжди приходить багато випускників, які охоче діляться враженнями і спогадами про роки навчання, розповідають про свої успіхи в професійному житті. «Я сумую за коледжем, - говорить випускниця обліково-фінансового відділення 2017 року Маслова Анастасія (Нижньосірогозький район). – Раніше  я  не раз чула, що студентські роки є найкращими у житті кожної людини. Але тільки зараз почала усвідомлювати істинне значення цих слів. Я  продовжую навчання у Полтавському університеті економіки і торгівлі на базі коледжу,  тому страшенно радію початку сесії, коли є нагода вирватися з банку «ПУМБ», куди влаштувався одразу після отримання диплому молодшого спеціаліста, і повернутися в рідні стіни, побачитися з викладачами та одногрупниками».


У коледжі панує особлива атмосфера дружньої підтримки, небайдужості, щирості, яку можна зустріти тільки у родинному колі, саме тому він є таким популярним серед херсонської (і не тільки херсонської!) молоді.
З ювілеєм тебе, рідний коледже – наш улюблений, найкращий у світі! Процвітання тобі, добробуту та нових звершень!

Студентська рада Херсонського кооперативного
 економіко-правового коледжу

Немає коментарів:

Дописати коментар