18 вересня 2018

Початок навчання майбутніх банківських працівників!!!


Початок нового навчального року для студентів спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування" відзначився цікавою подією. Перший тиждень нового навчального року  уперше студенти проходили практику "Вступ до фаху".


Метою якої є початкове ознайомлення з особливостями обраної спеціальності та набуття необхідного досвіду.


Під час навчальної практики "Вступ до фаху" студенти переглядали відео-ролики, презентації, які розкрили суть майбутньої професії та ознайомилися з іншими спеціальностями, які можна опанувати паралельно.


Завдяки екскурсії до банку "Райффайзен банк Аваль" студенти змогли побачити на власні очі, як працюють фахівці, а саме, яку роботу вони виконують та якими навичками необхідно володіти.


Зустріч пройшла в діловій атмосфері , в якій студенти ознайомилися з особливостями діяльності банку та познайомилися з провідними фахівцями. Вони отримали нові знання, щодо своєї майбутньої професії, а також пропозицію щодо майбутнього працевлаштування. У студентів з'явилася можливість сісти на робоче місце економіста 1 категорії та  відчути всі тонкощі їхньої роботи.


Наостанок фахівці банку провели цікаву вікторину, зробили приємні сюрпризи та побажали гарного навчання.

Студенти зробили висновок щодо правильності вибору професії, яка дає можливість працевлаштуватись у різних банківських установах.

Херняк Анастасія, 
студентка групи Ф-291

Немає коментарів:

Дописати коментар