07 вересня 2018

Навчальна практика «Вступ до фаху» студентів спеціальності «Облік і оподаткування»


Останні теплі дні у вересні для студентів ІІ курсу спеціальності «Облік і оподаткування»  відзначилися цікавою подією. З 03.09.2018 р. по 07.09.2018 р. уперше студенти пройшли практику «Вступ до фаху».Саме ця практика є першим кроком на шляху формування професійного лідерства та ділових якостей майбутніх фахівців, метою якої є початкове ознайомлення студентів з особливостями обраної спеціальності та набуття первинного практичного досвіду.


Під час навчальної практики "Вступ до фаху" проводились лекції-презентації, перегляд тематичних відео-фільмів, проведено зустріч-бесіду з головним бухгалтером коледжу Лазаренко І.О. та іншими випускниками, які  розповіли про надзвичайно широке коло застосування бухгалтерського обліку в діловому світі і тільки обрані можуть зрозуміти мову бізнесу.

На екскурсії до банку «Райффайзен банк Аваль», студентів  ознайомили з видами банківських операцій, особливостями діяльності банку, провели  тренінг по роботі з терміналами та банкоматами. Зустріч пройшла в діловій атмосфері, студенти отримали багато нових знань щодо своєї майбутньої спеціальності та пропозицію щодо майбутнього працевлаштування. Крім того, зустріч надихнула студентів на сумлінне навчання і самовдосконалення.


Програма навчальної практики «Вступ до фаху» передбачає ознайомлення студентів з освітньо-професійною програмою з підготовки молодшого спеціаліста, функціональними обов'язками та перспективами кар'єрного зростання, графіком та організацією навчально-виховного процесу у коледжі.


Студенти відмітили, що під час практики ще більше впевнились в правильності вибору професії, якає дає можливість працевлаштуватись на підприємствах різних форм власності та у всіх сферах економіки (торгівля, готельно-ресторанний бізнес, сфера послуг, банківський сектор, органи державної влади).

Немає коментарів:

Дописати коментар