10 жовтня 2018

Посвята в юристи


За традицією День юриста у коледжі відзначили Посвятою  в юристи серед студентів перших курсів правознавчого відділення.


Цього року, на захід завітала гостя – Кутузова Аліна, випускниця коледжу 2013 року, яка працює на посаді секретаря судового засідання Апеляційного суду Херсонської області.


Спочатку всі студенти взяли  участь у вікторині «Як я знаю коледж», де весело називали приміщення зображені на фото. Легко впізнали: бібліотеку, актову залу, конференц-зал, тренажерний зал.

Завдання «Юридична показуха» мало неабиякий всплеск емоцій, адже за допомогою пантоміми студенти показували юридичні професії. А як би Ви представили без слів кадрового інспектора, детектива, поліцейського? За кожну правильну відповідь, студенти одержували символічні «ключі знань».

Також майбутні юристи досить швидко кваліфікували злочини та правопорушення на основі сучасних фільмів. А Ви зможете пригадати: які порушення містилися у фільмах «Мачо і ботан», «Бригада»?

Завдання «Хто найшвидший» показало, що учасники заходу всі свідомо обрали майбутню професію із відповідальністю відносяться до вивчення законів.


«Скринька юридичних запитань» містила питання на ерудицію, адже у коледжі діє ще й клуб знавців «Ерудит». Пропонуємо і Вам відповісти на запитання:

1.Цей предмет  вперше був вироблений у 1957 році. Об’єм вироблених цих предметів у 2002 році склав – 4-5 триліонів штук. Його використовують злочинці, слідчі і навіть продавці. Ми з Вами використовуємо його щодня.

2.Предмет, який перекладається з італійської «сороченя» і має безпосереднє відношення до прав і свобод. Перші приклади зустрічаються ще за часів Юлія Цезаря.

3.Предмет, який є у богині Феміди і являється символом неупередженості.

І ось настала ця мить, яку так довго чекали першокурсники. Студенти промовляють слова клятви, обіцяють зробити все для того, стати справжніми професіоналами власної справи, затребуваними юристами.


На згадку, кожен майбутній юрист одержав повітряну кулю із передбаченням професії у галузі юриспруденції. Адже всі вони мріють стати прокурорами, суддями, адвокатами, нотаріусами , поліцейськими.

Ми бажаємо, щоб їх мрії здійснилися, але потрібно не забувати мрії – замало, потрібно щоденно працювати, і тоді дійсно все здійсниться.

Вітаємо всіх юристів, випускників правознавчого відділення із професійним святом! Нехай кожен день в юриспруденції Вам приносить задоволення від Вашої роботи.

Коледж пишається  своїми випускниками!!!!


Унчикова Вікторія Анатоліївна

Немає коментарів:

Дописати коментар