02 жовтня 2018

Брейн-ринг «Я знаю своє право»Більшість вважає,  що студентські роки є чи не найкращі роки у своєму житті. Це не тільки навчання, але й цікаве активне громадське та культурне життя, яке відкриває перед студентами безліч можливостей та перспектив.Ось у нашому коледжі студентське життя  наповнене цікавими зустрічами, різноманітними заходами та  яскравими подіями, які допомагають поглибити знання з інших дисциплін.


На сьогодні фінансові установи та страхові компанії, де можуть реалізувати себе фахівці з фінансів, банківської справи і страхування та обліку і оподаткування  мають доволі розгалужені напрями діяльності, що зумовлює потребу в досвідчених спеціалістах, які б мали високий рівень сучасних знань і професійних навичок.


Циклова комісія обліково-фінансових дисциплін для студентів спеціальностей «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа та страхування» організувала  брейн-ринг «Я знаю своє право». На захід завітала молодь інших спеціальностей,  аби зрозуміти, яке значення має право в їх житті.  Студенти мали можливість показати знання своїх прав при працевлаштування, користуванні податковими пільгами, належному соціальному захисті  та відкритті підприємницької діяльності.


Переможці були нагороджені грамотами та подяками!!!


Знати свої права, вміти ними користуватись і захищати себе – важливо для кожної людини , такий висновок  зробили учасники заходу!!!

Циклова комісія обліково-фінансових дисциплін
Немає коментарів:

Дописати коментар