29 жовтня 2018

Цікаві та корисні зустрічі!!!


26 жовтня  2018 року до студентів освітньо-професійних програм «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Маркетинг» завітали представники страхової групи «Ю.БІ.АЙ-КООП».Вони швидко знайшла спільну мову з аудиторією, тому зустріч пройшла у невимушеній атмосфері й дуже сподобалася студентам.

Спочатку студенти ознайомились з основною діяльністю страхової групи, а також з принципами роботи, страховими продуктами,  а також отримали відповіді на запитання про специфіку роботи системи страхових послуг у країні. Найбільш цікавою для студентів виявилась тема особистого досвіду роботи в страховій сфері, а також можливість проходити практику-стажування на базі установи. Значну увагу було зосереджено на професійних вимогах та необхідних навичках до сучасного фахівця в галузі страхування. До речі влітку, Смірнов Сергій -переможець  конкурсу на «Кращу роботу з дисципліни «Страхові послуги» у 2018 році мав можливість пройти стажування і попрацювати в страховій компанії.


Студенти отримали багато вражень від спілкування з фахівцями страхової компанії, що свідчить про важливість та дієвість подібних заходів для підвищення мотивації до навчання і розуміння майбутньої професії.

Дякуємо керівництву страхової групи «Ю.БІ.АЙ-КООП» за надану можливість пройти стажування, набути практичного досвіду роботи та поглибити свої знання !!!

Немає коментарів:

Дописати коментар