08 жовтня 2018

Ми такі різні - давайте знайомитись!


Зазвичай юристи сприймаються як люди дуже серйозні, стримані, врівноважені, завжди занурені у роботу, але це просто стереотипи, які варто  переглядати. Наша група П-191 тому підтвердження.

Цього року ми - першокурсники, тому вирішили зібратися у студентському кафе, щоб познайомитися  і більше дізнатися один про одного. Мене вразило, що у нашій групі багато спортсменів, співаків, танцюристів, людей творчих і веселих. Мені подобається, що  наші хлопці сильні, з ними не страшно вийти на вулицю – вони зможуть захистити. А наші дівчата гарні, спортивні та  розумні.

А тепер про всіх докладніше. А почну я з Максима Кімачука – веселого і безпосереднього, який займається важкою атлетикою, чемпіон області з гирьового спорту. Родіон Торгонський – призер чемпіонату світу з ММА (WCFF) 2017 року, полюбляє слухати музику. Микола Здеб займається легкою атлетикою, слухає музику. Барановський Руслан займався бігом на 100 метрів, був призером області з гри Сокіл Джура. Микита Водяницький займається велоспортом, полюбляє комп’ютерні ігри.

Дівчата є не менш різносторонніми особистостями. Аліна Резніченко, наша староста, -  гарна, розумна і весела,  вивчає англійську мову, закінчила курси самовізажу.  Єва Козлова любить мандрувати: побувала з батьками в 14 країнах світу, їй найбільше сподобалось у Іспанії, вона знімає відео, фотографує, займається  моделінгом, не оминає увагою і спортзал. Злата Кокорєва спробувала себе в амплуа актриси у «Байках» (український варіант «Єралаша»), займалася бойовими мистецтвами, танцями, співом, була ведучою. Анастасія Трегуб - товариська і весела, дуже любить спілкуватися з друзями, співає і танцює, грає у волейбол і футбол. Катерина Клєтрова фотографує (навіть на весіллях), танцює, займається хендмейдом, грає у волейбол. Анастасія Брезіцька з чотирьох років займалася спортом: скелелазінням, тайським боксом, любить читати.  Вікторія Перекитна, весела і мила, співає і танцює, займалася 8 років у танцювальному колективі «Грація» СМТ Любимівка, грала у волейбол. Аделіна Подопригора серйозно займалася спортом, закінчила Миколаївське вище училище фізичної культури, завоювала більше 30 медалей і 80 грамот з волейболу, була переможцем чемпіонату України з пляжного волейболу у травні 2018 року. Дар’я Бесараб любить читати класичну літературу, вивчає кілька іноземних мов, цікавиться мистецтвом і міфологією…

Попереду нас чекають  чотири роки цікавого життя, у якому буде не лише навчання, а я сподіваюсь, дружнє спілкування, спільні перемоги, захоплюючі екскурсії, різні заходи, які дозволять самореалізуватися, розвинути здібності і дізнатися багато нового.

Анна Петрюк,  студентка групи П-191

P.S. Кілька слів про автора. Анна  - весела, активна і привітна дівчина, не тільки пише статті, а й займається  рукопашним боєм, вишиває, плете, пише  і декламує вірші, цікавиться абсолютно всіма заходами, які відбуваються у коледжі, гуртками і клубами. Вже побувала на засіданнях клубу «Ерудит», журналістського гуртка, клубу «Феміда», і їй дуже сподобалось. Тож  у коледжі кожен може знайти собі заняття до душі, щоб студентські роки залишили незабутні спогади.

Немає коментарів:

Дописати коментар