07 листопада 2018

Альманах творчих робіт студентів. Випуск № 8.

Альманах № 8 

творчих робіт студентів Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу

«Коледж у моєму серці»
Кожному учню хоча б раз у своєму житті доводилось чути такі слова: «Насолоджуйся днями, проведеними в школі – це кращі роки твого життя». Так от я вважаю, що саме студентські роки є найкращими в нашому житті.
З першого дня навчання в коледжі ти стаєш дорослішим.  Це не перший дзвоник до першого класу – це дзвоник до першого курсу і початку дорослого життя. Неможливо передати словами ті емоції та ситуації, які студент проживає протягом цих трьох років навчання, їх потрібно особисто відчути.
Чого тільки коштує момент першого знайомства зі своїми одногрупниками та куратором. Ці незнайомі обличчя, усі соромляться одне одного...  Та з часом ті, хто соромився, і стають найкращими друзями.
Наступним важливим етапом навчання у коледжі, безумовно,  є освоєння та вивчення своєї майбутньої професії. Кожна дисципліна є по-своєму цікавою та необхідною для подальшого розвитку майбутнього фахівця. У цьому нам допомагають викладачі, вони якнайкраще намагаються донести до студентів знання зі свого предмету. Також у коледжі проводиться багато заходів. Цікаво і змістовно проводиться День відкритих дверей, де студенти обов’язково беруть участь, тим самим підвищують свої навички в спілкуванні.
Особисто я навчаюся в нашому коледжі вже третій рік.  У майбутньому буду маркетологом.  Я вдячна коледжу за всі дні, проведені тут, за всі отримані знання, за підтримку кожного з викладачів, особливо куратора. 
Якщо без зайвих слів, то коледж залишиться назавжди в моїй пам'яті та в моєму серці.

Виборна Діана, 
студентка групи М-391

***

Мабуть, почну з того, що школа мені набридла ще в 9 класі. Останній рік я готувала себе до вступу в коледж, і всі мої роздуми та мрії були спрямовані на студентське життя та вивчення тих предметів, які дійсно будуть потрібними в моїй кар'єрі.
Усе літо я чекала того, як переступлю поріг коледжу та почну робити корисне для себе та суспільства. Нестерпно довгими  мені видавалися останні дні очікування перед першим днем навчання в коледжі. І ось те, про що я мріяла:. зовсім інша атмосфера, викладачі, які сприймають тебе за дорослу людину, відсутність криків та перегонів коридорами навчального закладу  – що може бути кращим?
Коледж - це місце, в якому людина виявляє всі свої приховані резерви й починає самореалізацію. Для цього я обрала навчальний заклад, який, на мою думку, мав і має для цього все необхідно. Це – Херсонський кооперативний економіко-правовий коледж. Адже саме про нього у звичайних людей гарні відгуки – а це є найкращий привід звернути увагу на навчальний заклад. Те, що я побачила, коли прийшла в перший день занять, – величезна площа, у якій першокурснику важко знайти свою аудиторію.
Думаю, що варто звернути  увагу на предмети, що стосуються саме моєї професії, адже вони усі важливі для мене як для юриста. Я розумію значення кожного з них і на  парах мені хочеться дізнаватися більше. Але, на мою думку, деякі предмети могли б викладатися краще:  завдання роби вдень і вночі, пиши нескінченні конспекти, шукай  інформацію. Та, незважаючи на це, ідучи на пари, я заряджаюся бадьорістю і нестримною енергією.
Найголовніше моє враження – відчуття свободи, незалежності, усвідомлення зробленого вибору. Я сама обрала цей коледж. Саме мені потрібні знання для подальшої самореалізації та розвитку. Я керую своїм життям, а коледж спрямовує мене в потрібне та правильне русло.

Сімонова Альбіна,
студентка групи П-192

***

Після закінчення десятого класу мені дуже захотілося навчатися у коледжі, про який нам розповіли у школі. Я прийняла рішення вступити до  Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу. Вирішила: буду бухгалтером, адже ця професія цікава і різнопланова.
Коледж, у якому я навчаюсь, мені дуже подобається. Усі викладачі добрі і привітні, приємно спілкуватися з такими людьми - розумними і тактовними.
Легко вчитися, коли тебе розуміють, коли ти сама поважаєш і цінуєш працю інших. Розуміння і повага між одногрупниками теж коштує дорого. У кожній праці потрібно докладати зусилля, а особливо в навчанні.
Я щаслива, що навчаюся саме тут, у цьому коледжі. Буду старатися, щоб закінчити його достойно, отримати знання, що будуть потрібні мені в житті. 

Головчук Ганна,
студентка групи О-291

***

Закінчивши дев'ятий клас, я постала перед вибором: залишитися в школі чи вступити до вищого навчального закладу. Вирішила вступити до коледжу, але довго не могла обрати, до якого саме. Переглянувши  велику кількість навчальних закладів, я зупинилася на Херсонському кооперативному економіко-правовому коледжі, адже не раз чула безліч гарних відгуків, тому і вирішила вступити саме сюди.
Мені дуже сподобався  коледж. У ньому добрі та привітні люди. Він оснащений новітніми комп’ютерними класами, актовою залою, де проводять різні концерти. Також є бібліотека, яка надає студентам необхідну інформацію. Викладачі – професіонали своєї справи, які все життя присвятили улюбленій роботі і намагаються передати цей цінний досвід студентам.
Перші дні мого навчання залишили незабутні враження, адже відбулося знайомство з групою та викладачами.
Мені тут подобається,  і я не шкодую, що обрала саме цій коледж!

Буренко Ганна,
студентка групи О-291

***

Навчаючись у дев'ятому класі школи, я усвідомила, що далі продовжувати в ній навчання не буду. Учительський колектив змінився, і навчання стало нестерпним. Тому я почала серйозну підготовку щодо вступу до коледжу. Але в який?
Коледж – це місце, в якому людина виявляє всі свої приховані «резерви» й починає самореалізацію.  Для цього я обрала найкращий навчальний заклад, який, на мою думку, мав і має для цього все необхідне. Це – Херсонський кооперативний економіко-правовий коледж.  Гарні відгуки  – найкращий привід звернути увагу на цей навчальний заклад.
Цієї осені нашому коледжу виповнюється 90 років. Хочеться, щоб кожен із нас знайшов у ньому гарних друзів, розуміючих наставників і море вражень.

Швець Дар’я,
студентка групи О-291

***

Моя історія почалася з профорієнтації в 9-ому класі. Саме тоді я вирішила, що за якісною освітою піду до Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу. У 2017-ому році я закінчила школу і вступила до коледжу на денну форму навчання спеціальності “Правознавство”. З того часу я настільки полюбила цей заклад, що мені буде дуже важко розлучатися з ним.
Навчаючись на 3-ому курсі, я з упевненістю можу сказати, що  не помилилася у виборі навчального закладу. У коледжі працюють дуже освічені викладачі, які не просто читають лекції, а передають нам безцінні знання зі своєї юридичної практики. Викладачі коледжу - першокласні спеціалісти, тому рівень освіти дуже високий.
Вже 90 років коледж працює задля майбутнього своїх студентів, дає їм змогу знайти себе і розвиватися в різних напрямках, випускає тисячі молодих спеціалістів.
Дуже вдячна коледжу та викладачам за знання, за умови, в яких навчаюсь, за ті комфортні аудиторії і красу біля коледжу, яка так милує око. 
Також безмежно вдячна своїм батькам, завдяки яким я навчаюсь саме в цьому закладі.
Коледж для мене  - маленький затишний дім, який я дуже люблю і який  завжди пам'ятатиму.
Назавжди в серці наш Херсонський кооперативний економіко-правовий коледж!

Сальник Альона,
студентка групи  П-392

***

Протягом двох років я плекала велику мрію –  вступити до Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу.
Одного дня нас, майбутніх випускників школи, запросили запросили відвідати цей коледж. Мої перші враження просто неможливо описати. Усі заходи були настільки цікаві та змістовні, а викладачі - привітні й толерантні. Я відразу вирішила: буду тут навчатися. Після закінчення дев’ятого класу пішла на підготовчі  курси. Саме тут мені допомогли «підтягнути» свої оцінки і зрозуміти ті теми, які для мене були найважчими у школі.
Настала пора вступних іспитів. Незважаючи  на хвилювання, мені вдалося скласти екзамени успішно.
І ось я студентка першого курсу правознавчого відділення. До сьогоднішнього дня не можу в це повірити. Моя мрія здійснилась.  Незважаючи на те, що я навчаюсь не так довго, коледж став для мене другою домівкою. Це саме те місце, куди хочеться повертатися та пізнавати щось нове.
Нашому коледжу 90 років, але на вигляд не скажеш. Коледж, як молода дівчина,  з кожним роком стає красивішим та сучаснішим. Я пишаюсь тим, що стала маленькою частинкою одного цілого. Я дуже щаслива, що навчаюсь саме у Херсонському кооперативному економіко-правовому коледжі!!

Цюцюпа Крістіна, 
студентка групи П – 192

***

Із великою впевненістю скажу, що коледж назавжди залишиться в моєму серці. Як ключ, що відчинив  двері до моїх  перших перемог. Цей навчальний заклад став для мене стартом у доросле життя, а  почалося все з моєї знахідки в просторах Інтернету. Випадково незакрита сторінка в комп'ютері моєї знайомої стала останнім етапом прощання з дитинством і знайомством із юністю. Я не можу сказати, що після такого «злету» відразу вступила до коледжу. Після двох місяців «поневірянь» у пошуках самої себе, перебравши тисячі професій, більше десятка навчальних закладів, я… зупинилась на тому, з чого і почала свій пошук - Херсонський кооперативний економіко-правовий коледж.
Моя майбутня спеціальність – маркетолог. Вона передбачає творчі здібності і вміння маніпулювати людськими бажаннями, є основою будь-якого «ринку». Саме ці істини і доносять нам викладачі колледжу - розумні, освічені люди, справжні фахівці, які люблять свою справу і наш коледж.
Коледж – це непросто навчальний заклад, а чарівна казка, схована за стінами аудиторій. Це велика сім’я, зібрана, як пазл, із сотень людей. Мета кожного з них - покращити світ. Коледж здійснив моє бажання: подарував справжніх друзів, реалізував мій потенціал, мене обрали старостою. Я дізналася, що таке «духовність», студентське кохання. Тут кожна думка має право на життя. Персонально мене коледж рятує від падіння в безодню власної зневіри, і, напевно, це єдине місце, де я почуваюсь  вільною, а головне - потрібною! 
Таким чином, не коледж  живе в моєму серці, а серце моє почало жити в ньому, бо до цього воно просто існувало.

Самарська Дар’я,
студентка групи М-291
(у минулому «сіра миша» 7-Б класу)

Немає коментарів:

Дописати коментар