19 листопада 2018

Наші спортивні досягнення!!!


В здоровом теле — здоровый дух.
Ювенал.
Спорт очень хорошо помогает избавиться от всех вредных привычек. 
Жан Поль Бельмондо.
Здоровый человек есть самое драгоценное произведение природы. 
Карлейль Т.

Спорт і молодь — поняття нероздільні. Формування здорового способу життя залежить тільки від нас самих, нашої самооцінки, переконань та світогляду і є головним важелем первинної профілактики здоров’я молоді через зміну стилю та укладу життя, його оздоровлення з використанням знань для подолання шкідливих звичок, гіподинамії та несприятливих сторін життя, пов’язаних із різноманітними ситуаціями.


У Херсонському кооперативному економіко-правовому коледжі  ці питання є пріоритетними, адже систематичні заняття фізичними вправами запобігають виникненню хвороб, покращують імунну систему, а також прискорюють відновлення функцій всіх систем і органів людського організму. При проведенні занять з фізичного виховання використовуються різні форми організації навчально-виховного процесу: обов’язкові заняття з фізичної культури, що проводяться за розкладом, самостійні заняття студентів у групах здоров’я та спортивних секціях.

Спортивно-масова робота коледжу багатогранна, потребує чимало зусиль в організаційному плані, проте наша студентська молодь надзвичайно активна.

Вести здоровий спосіб життя та бути завжди у хорошій фізичній формі — в нашому коледжі модно. У нас функціонує низка різноманітних спортивних секцій, учасниками яких можуть стати усі охочі. Керівник фізичного виховання  Писанець В.В. проводить секційну роботу, яка дозволяє залучати все більше студентів до занять фізичною культурою, зміцнює їх та фізично вдосконалює, виховує інтерес до здорового способу життя.

В коледжі створено найкращі умови для досягнення спортивних висот.

У жовтні 2018 року команда дівчат Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу зайняла ІІ місце у зональних змаганнях з волейболу серед команд дівчат закладів вищої освіти типу: коледж, технікум за програмою XIV обласної Універсіади цих змагань.

У листопаді 2018 року команда юнаків Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу зайняла ІІ місце і завоювала право участі в фінальній частині зональних змагань з футзалу серед команд юнаків закладів вищої освіти типу: коледж, технікум за програмою XIV обласної Універсіади цих змагань.

Вітаємо вас та бажаємо нових перемог!!!

Немає коментарів:

Дописати коментар