03 грудня 2018

Бойові мистецтва починаються і закінчуються ввічливістю


«Бойові мистецтва починаються і закінчуються ввічливістю»
Масутацу Ояма

За словами давньогрецького мислителя Сократа повсякденне життя людини – це мистецтво пізнання себе, своєї душі з пошуку істини, сенсу життя.


Назва «кіокушинкай карате» в перекладі з японської означає «пошук істини на шляху бойового мистецтва», яке використовується не лише для поразки ворога, а як шлях самовдосконалення.


На цьому нелегкому шляху студенти коледжу Андрій Крайнюк та Артем Льода досягли вагомих результатів. Останній тиждень осені приніс радісні новини, адже на змаганнях Європейського кубку у Варшаві  з кіокушинкай карате (The 1st WKB European Open Kiokushin Karate Championship)  хлопці стали переможцями у різних категоріях. Два перших місця в категоріях ката і куміте здобув Андрій Крайнюк, студент третього курсу спеціальності «Право», який переміг суперників з Польщі, України і Румунії. А другокурсник Артем Льода,  який навчається на спеціальності «Облік і оподаткування» посів третє місце в категорії ката. У змаганнях взяли участь 450 спортсменів із 19 європейських країн!


В повсякденному житті хлопці добре навчаються, беруть активну участь у заходах, які проводяться в коледжі, мають багато друзів. Їх кредо відповідає філософії бойового мистецтва, яким займаються:  «тримай голову низько, погляд високо, будь стриманим в словах і добрим в серці». Від усієї душі вітаємо наших спортсменів! Бажаємо  нових перемог незабаром вже на Всесвітньому чемпіонаті!

Студентська рада коледжу

Немає коментарів:

Дописати коментар