17 грудня 2018

Чи знаєте ви права споживачів?


14 грудня 2018 року викладач вищої категорії Снігова Ірина Андріївна провела відкрите заняття з дисципліни «Захист прав споживачів»  для  студентів групи Т-391 освітньо-професійної програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» на тему «Вивчення права споживача при торговельному обслуговуванні».На занятті Ірина Андріївна продемонструвала систему роботи з використанням інтерактивних технологій (мультимедійне обладнання, постановка ситуативних задач, інтерактивні ігри для усного рахунку та розвитку логічного мислення, дослідна робота , робота в команді тощо).На заняття завітали викладачі інших циклових комісії з метою обміну досвідом та реалізації міждисциплінарних зв'язків.


Студенти активно працювали  на занятті, логічно мислили, швидко та якісно розв'язували завдання різної складності. Команди підготували цікаві доповіді та презентації 
«Правомірність застосування заборонних знаків у торгівлі» та «Дотримання чинного законодавства у торговельній діяльності магазину( на практичному прикладі)».


В кінці заняття студенти дали відповідь на запитання «Яким чином знання та вміння застосовувати нормативно-правову базу допоможуть у майбутній професійній діяльності?». Адже, через декілька місяців студентів чекає виробнича практика та працевлаштування на роботу.

Тож бажаємо вам успіхів наші майбутні підприємці!!!

Немає коментарів:

Дописати коментар